Pogledajte kakav automobil možete kupiti za 20.000 KM!

Pogledajte kakav automobil možete kupiti za 20.000 KM!

Legend
b42a25084f12c5acb0cc50b8714be9fe.JPG


9c50805d935010f7124f2bc9008ce1b9.JPG


e713acc81c9b82f68d6e23be3e803197.JPG



cc2cb355f4ace619da9708af3c7941a1.JPG


0338643bdc73eb937d84f0af57f5130c.JPG



Standardna oprema ovog modela uključuje ABS, dva zračna jastuka, klima uređaj, radio CD MP3, centralno zaključavanje, prednja maglo svjetla, grijana i elektro podesiva vanjska ogledala, električne podizače prozora naprijed i slično.


Cijena Rapida počinje već od 20.115 KM za osnovni model 1.2 MPI Active 55Kw/75 KS.
 
Član
Savrsena je pratim je od samog predstavljanja, super auto za male pare... Toliki prtljazni prostor, komoditet, izbor motorizacije i bruka opreme stvarno mislim da su uboli s rapidom. Jedino sto mi se nesvidja jeste zadnji kraj al to je samo moje misljenje. Super auto
 
Jel u tu cijenu uracunata i ova ljepojka sa suvozacevog sjedista :icon_confused: :icon_smile:

Solidno auto. Neko ko hoce novo auto, za manje para, mislim da je ovo odlican izbor. I imam neki osjecaj da ce se bas prodavati kod nas. Da ce mozda uticati i na prodaju nove Octavie.
 
Član
Sta vam je ljudi pa polo u osnovnoj verziji 1.2 kosta 19.000
Ovo je genser za to auto a za milju vise
 
Legend
mara- je napisao(la):
Al će da leti sa ovim motorom. :lol: Bože idiota.

Dodas jos 6000 KM i vozis se sa kojim hoces motorom i top opremom :)

Ko da Zondu vozis pa ti je spora :) koliko tvoj Pežol ima konja :lol:
 
Član
U seriji dobijate cak i ovo...VAU VAU


look_03_201302242052.jpg

Odličan “simply clever” detalj je u Rapid modelu koji nam je pri ruci prilikom prvog mraza . Sada ne morate pretražiti vozilo kada Vam je potrebna strugalica za led. Ova strugalica je sad smještena u poklopcu goriva i uvijek Vam je na raspolaganju.​
 
Član
Nije loša ponuda, malo sam i zainteresovan za kupnju odkako sam vidio ovu temu, zna li ko ima li je u cosmos comerc-u u Tuzli da odem pogledat auto :icon_question:
 
Član
daki je napisao(la):
mara- je napisao(la):
Al će da leti sa ovim motorom. :lol: Bože idiota.

Dodas jos 6000 KM i vozis se sa kojim hoces motorom i top opremom :)

Ko da Zondu vozis pa ti je spora :) koliko tvoj Pežol ima konja :lol:

U tome je i štos, dodaš još 6, pa onda to više nije 20 nego 26 hiljada. Moj ima 110ks, što je meni taman mjera. Još kad mu nekad čip kod tebe udarim na 140, biće ekstra. :D Jedino ovdje za pohvalu je 1205kg težina, što je lakše od mog Pežoa koji je 1320. Ali dobro se sjećam 206-ice koja mi je bila 1,4 sa 75ks i preticanje nije bilo lako iako je 1100kg težak, da ne pričamo o vožnji po brdovitim cestama.
 
Legend
Pa svako auto ima svoju grupu kupaca, ocigledno da je taj motor namjenjen onima koji su prije par godina kupovali fieste 1.3 bez klime ;) Nije svbe tako crno i bijelo, stariji ljudi su navikli se vozat lagano bez zurbe i koriste takva auta samo po gradu od tacke a do tacke b, i za te motore nije skup servis, odrzavanje jednostavno a i nekvare se ;)

U tome je fora
 
Član
ma linija auta ne može bit ljepša , ovaj model ce se najvise prodavat od svih, ako sam dobro primijetio rapid je malo manja od octavie a veca od fabie, to je odličan pogodak, nabacis jos 6-7000 KM i imas 1.6 dizel 77 kw sa finom opremom, imate evo i konfigurator ..;)
http://cc.skoda-auto.com/bih/pages/step1.aspx
 
Administrator
Sve neki trkaci i ne bi dzaba ovo auto. Eto nek je vw polo bolji od ove škode. Vozio sam se u polu i mogu reći da nije ništa specijalno, pričam o polu koji je osnovni i najjeftiniji paket i ima navedeno sve što i ova škoda. I taj polo da bi ličio na nešto treba platiti 5-6000 više. Tako da nemojte džaba pričati. Auto za naše uslove odlično :) Novo auto a jeftino. Bolji je nego i jedna ona dacia i slicni njoj :)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Sve neki trkaci i ne bi dzaba ovo auto. Eto nek je vw polo bolji od ove škode. Vozio sam se u polu i mogu reći da nije ništa specijalno, pričam o polu koji je osnovni i najjeftiniji paket i ima navedeno sve što i ova škoda. I taj polo da bi ličio na nešto treba platiti 5-6000 više. Tako da nemojte džaba pričati. Auto za naše uslove odlično :) Novo auto a jeftino. Bolji je nego i jedna ona dacia i slicni njoj :)

Dacia nije ni do pragova ovoj rapidki :icon_biggrin:
dacia i one neke lade 2010 godiste, airbaga nigdje , to je za mene samo bacanje para ko kupi novo to auto
 
Top