Platno za sjedista ? gdje kupiti

Platno za sjedista ? gdje kupiti

Legend
pozdrav ljudovi moji

usluga prijatelju ,.......... treba mu platno "gti" da odradi sjedista ali tu na svom lokalitetu nisam uspio na nekoliko mjesta naci ,....

vecina vec zna sta je ,... u glavom ovako ili bas slicno

2013-Volkswagen-Golf-GTI-Cabriolet-Interior-600x431.jpg


2014-volkswagen-golf-gti-concept-interior-photo-476752-s-520x318.jpg


2012-Volkswagen-GTI-Cabriolet-Seating.jpg




ako ko ima broj tel da direktno vidimo , mjesto gdje se nalazi .... hvala unaprijed ;)
 
Član
Ja kad sam radio na svom autu presvlake u M-Gratexu u Gradaccu, vidio sam da u ponudi oni imaju ovakav materijal. Dosta se ova firma spominjala ovdje na forumu, ali znam i da vam je to jako daleko. Ako ne nadjete bolje rjesenje, nista vam drugo ne preostaje...
 
Legend
hvala decki , evo proslijedio sam info i broj tel , nasao sam sve podatke firme pa ce kolega vidjeti
a recaro sjedista hoce da odradi u ovom izdanju
 
Član
enesss je napisao(la):
hvala decki , evo proslijedio sam info i broj tel , nasao sam sve podatke firme pa ce kolega vidjeti
a recaro sjedista hoce da odradi u ovom izdanju

druze ja sam u Italiji, a da nisam ovog momenta bih ti to rijesio
 
Legend
ArminM je napisao(la):
enesss je napisao(la):
hvala decki , evo proslijedio sam info i broj tel , nasao sam sve podatke firme pa ce kolega vidjeti
a recaro sjedista hoce da odradi u ovom izdanju

druze ja sam u Italiji, a da nisam ovog momenta bih ti to rijesio

ti druze uvijek uskaces kad zatreba ;)
evo ako u M.gratex ne bude , ako se u medjuvremenu ne nadje znam da si tu , hvala drug
 

187

Član
ArminM je napisao(la):
enesss je napisao(la):
hvala decki , evo proslijedio sam info i broj tel , nasao sam sve podatke firme pa ce kolega vidjeti
a recaro sjedista hoce da odradi u ovom izdanju

druze ja sam u Italiji, a da nisam ovog momenta bih ti to rijesio

Haha.. joj izvlakuse ccc.. daj ba arma pomozi momku da to zavrsi, nemoj se hvaliti da si u italiji :p

:lol::lol:
 
Član
187 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
enesss je napisao(la):
hvala decki , evo proslijedio sam info i broj tel , nasao sam sve podatke firme pa ce kolega vidjeti
a recaro sjedista hoce da odradi u ovom izdanju

druze ja sam u Italiji, a da nisam ovog momenta bih ti to rijesio

Haha.. joj izvlakuse ccc.. daj ba arma pomozi momku da to zavrsi, nemoj se hvaliti da si u italiji :p

:lol::lol:

nije izvlakusa jbt, zna enes da bi mu to rijesio da mogu. Nemam dole nikoga ko to moze zavrsit, jer ja sam uvijek licno isao u firmu gdje sam uzimao materijal. jedino poslije nove godine, tad ne bi bio problem
 
Član
Ovo platno ce retko iko prodati, ljudi ga ugradjuju i na tome zarade... konkretno Tahir ne prodaje materijal, on prodaje svoj rad.
 
Član
deez je napisao(la):
Ovo platno ce retko iko prodati, ljudi ga ugradjuju i na tome zarade... konkretno Tahir ne prodaje materijal, on prodaje svoj rad.

Cuj nece ga nitko prodat. Pa platno ko platno nije zlatno. Nitko nije podero siceve od sestice i tebi prepakovo platno ...
 
Top