PITANJE VEZANO ZA HDD

PITANJE VEZANO ZA HDD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
imam HDD od 500GB,koji je upravo stao,nece da ocita podatke s njeg,a da bude jos gore HDD je pun podataka koji mi trebaju,HDD sam spajao preko USB i radio je ali evo danas nista ne mogu ocitat s njega....pa me zanima ako neko zna imali pomoci za njeg....:icon_rolleyes:
 
Član
MOguce da je do kabla,probaj izmjenit il je ostecen HDD druge nema,jedino da probas kod nekog jarana da spojis mozda ti nesto sistem sere......;)
 
Početnik
imam jos jedan HDD od 250GB,on radi bez problema...:icon_rolleyes:

a ovaj kad spojim cuje se u njemu nesto kao da kucka i stane...:icon_rolleyes:
 
Član
Jel daje kakve znakove ziota, buka i ostalo ? Sto jaha rece trebao bi pokusati na drugom pc-u vidjeti dali ce ga prepoznati i slicno, moguce da su ti drajeveri u konflictu i slicno, najprije pokusati na drugi pc pokusati na add new hardware, pa tek onda razmisljati o sw-ovima koji vracaju podatke i slicno
 
Član
Aha pa to znaci proba da ga ocita,to je osteceno ako se cuje ko neki sumovi mogu se spasit podaci al vrlo tesko i treba vremena,u mene u zeta isti problem bio susti tako samo i kaze majstor tesko ce bit al opet je uspio sve spasit samo trebalo citavu noc dok sve ocita-ja mislim da je to opet nije 100%.......:cool:
 
Član
Hdd kada krti ne mora znaciti da je otisao, massa hdd-ova novi krte tak da to ne mora znaciti da je otisao, pokusaj na drugi pc kojom srecom da neces upsjeti i slicno,mada ako je tek tako stao i nece da radi to ne sluti na dobro,al pokusaj sa drugim kablom ili ga pokusaj ostavitri tak spojenog jedno 30 min, i onda ga pokusaj naci na new hardware tak sam ja nesh slicno radio...
 
Početnik
a na koji nacin...problem je sto je HDD 500GB,puno je tu podataka da bi imao gdje smjestit ako ga uspijem ozivit na neki nacin...

ali i to bi nekako rijesio,kad bi ga uspio ocitat...:icon_rolleyes:

ErRoR je napisao(la):
Hdd kada krti ne mora znaciti da je otisao, massa hdd-ova novi krte tak da to ne mora znaciti da je otisao, pokusaj na drugi pc kojom srecom da neces upsjeti i slicno,mada ako je tek tako stao i nece da radi to ne sluti na dobro,al pokusaj sa drugim kablom ili ga pokusaj ostavitri tak spojenog jedno 30 min, i onda ga pokusaj naci na new hardware tak sam ja nesh slicno radio...

probacu i to...;)
 
Probaj ga malo kucnuti sa strane, od dlan, i isto kad ga izvadis probaj lagano kucnuti oko sredine ima okrugla tocka oko 1cm presjeka, tu mu se nalazi igla za citanje pa ona zna zaglavit...
 
Početnik
SpaceRaven je napisao(la):
Probaj ga malo kucnuti sa strane, od dlan, i isto kad ga izvadis probaj lagano kucnuti oko sredine ima okrugla tocka oko 1cm presjeka, tu mu se nalazi igla za citanje pa ona zna zaglavit...

nista, jedino da probam cekicem...:icon_rolleyes:

ovo nije upalilo..:icon_evil:
 
Stari mi drzi jukeboxe i stalno se dogadja da neki zariba, a jedno 50% ih tom metodom vratim u zivot, j*iga, valjalo je probat.
 
Početnik
Deyo je napisao(la):
Prebaci elektroniku ako imaš dva ista, kopiraj podatke, vrati elektroniku, i taj u smeće.

Deyo nema druge mogucnosti,:icon_question:

je li bar ko pokusavao prebacivat tu elektroniku,koliko je pouzdana:icon_question: mozel se sta sj*at..:icon_question:

SpaceRaven je napisao(la):
Stari mi drzi jukeboxe i stalno se dogadja da neki zariba, a jedno 50% ih tom metodom vratim u zivot, j*iga, valjalo je probat.

hvala drug u svakom slucaju...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top