Pitanje u vezi auta iz Doboja

Pitanje u vezi auta iz Doboja

Član
??? Niko ništa, ima li ko preporuku za auto kucu neku ili slično da su sigurni i da ne vraćaju kilometrazu.
 
Ne znam kolko ti tako ko moze pomoci najbolje i najpouzdanije ti je dobar drug jaran auto mehanicar auto elektricar i trazi ....ovako sad slabo se kome moze vjerovati....
 
Super Moderator
autokucu da ne vraca kilometrazu? hahaha :D mozda kramar, al zato trebas i platit puno
 
Član
Ljudi se toliko vezu za kilometrazu da to nije normalno. Gledaj kakvo je auto, da li je odrzavano, pregledaj limarijju, a sto se motora tice i kilometraze ja cu ti reci jedino 100% mozes biti siguran da auto nije vracano kad kupis novo auto, a auto koje je staro gotovo 10 godina mozes samo pretpostavljati da nije vracano, pa sta i ako jeste ako je dobro auto..... Druga stvar u Bosni kad kazes 300.000 na satu svijet se slagira, a za 10 godina staro auto to je potpuno realno. Otvori te Audije na internetu sto su presli po 300.000 pa ces vidjeti, a da ti ne govorim za E klase W211 sto su presli po 400-500 h. da vidis auta da ti oci stanu. Tako da moj prijedlog ti je da povedes mehanicara kojeg znas, platis mu dnevnicu da pregleda kompletno stanje auta, a na kilometre da se ne obazires puno, jer ionako u glavi nikad neces biti načisto koliko je auto preslo, STA GOD da kupis, GDJE GOD da kupis...
 
Član
Jel ovo negdje oko Matuzica? Sutra idem za Doboj pa mogu pogledat ako zelis, ako budu radili, obzirom da je nedelja...
 
Član
Hvala, pogledam onako brzinski pa vidim ima li onako šta na prvu za primjetiti, a svakako prije kupovine povesti majstora
 
Administrator
Ja mislim da nije ovde plavljeno nisam 100% siguran phantom bi trebao znati prolazi tuda..
 
Član
Taj dio gdje je salon nije poplavilo vec je do Keeway poplavilo. A ovaj salon je skoro tu (novopeceni) :D al sumnjam da radi nedeljom...
 
Član
Jutros sam stao pogledao auto :) U zurbi sam bio pa nisam stigao bacit pogled na motor. Prodavac je rekao da ce skinuti 400 KM S vana ni jedne ogrebotine nema niti je farban, pod ima zastitu ispod i lonac nije truo :) Presao 233.000 Kao sto pise i u unutrasnjosti je pravo utegnut. Nema ogrebotina niti guljenja po volanu, mjenjacu i onim prekidacima za stakla. Ima originalnu navigaciju :) I svana i iznutra mi je utegnuto izgledao. Jedino sam primjetio na diskovima zute tacke, dali je prljavo ili od rdje ne znam. Ali mi je prodavac rekao da se to moze oprati i pokazao na ostalim autima da isto ima na diskovima zute tacke :) Toliko od mene :D
 
Član
Zute tacke su od stajanja, prvo kocenje i nestat ce... kisa padala, pa se uhvati hrdja tamo gdje dodje na povrsinu diska
Ja sam stajao u nedelju al nisu radili a glupo mi bilo da blenem preko ograde i da izgledam ko manijak
 
Član
Poznajem ja lika, Nenad, kupio sam prije pola godine Land Rover Freelander kod njega... navece ga pazarili, nije tezak lik na pazaru...Freelander je dobio od nekog lokalnog hodze u zamjenu, i ja ga kupim :D Sljedece jutro mi odmah crkne reduktor... inace, oko 800 eura polovan kosta, nazvao covjeka da mu kazem kako je, isti dan mi poslao pola para za reduktor... sam se ponudio, cak bi priznao sve da sam zapeo, a hodza je nudio 20km, kao nije znao, a reduktor frisko zavaren :D

Mozda malo smaram, al' fkt sam dosta auto kupio u autokucama, sto sebi sto drugima, nisam nikad sreo nagodnijeg covjeka, sve neke manje ili vece varalice, cast izuzecima
 
Top