pitanje na brzinu

pitanje na brzinu

Član
Da ne bih prekopavao forum, ovako mi je lakse...
gdje se u Sarajevu ima kupiti dvoslojna ljepljiva traka za tablice?
Ko moze rasklopiti predjni far i zadnje svijetlo i kasnije sve vratiti u normalno stanje ( u pitanju pezo 307 ) ? Hvala unaprijed.
 
Član
Traku imas u Mercatoru tamo kod olovaka, gumica, ljepila itd. Mislim da je oko 10KM, ja sam sebi tu stavio i nakon godinu dana mogu reci da je sve isto kao prvi dan kad sam je zalijepio. Drzi na svim temperaturama i cini mi se do 5 ili 10kg tezine.

Za ovo drugo ti ne mogu pomoci. pozz
 
Član
cayman je napisao(la):
Traku imas u Mercatoru tamo kod olovaka, gumica, ljepila itd. Mislim da je oko 10KM

Za ovo drugo ti ne mogu pomoci. pozz

Jucer bio u merkatoru, nije bilo, sve prerovio, hvala u svakom slucaju :)
 
BHT Ovisnik
trebalo bi to biti u svakoj trgovini boja i lakova,mozes uzeti na metar,ja sam uzimao oko metar 3km me doslo,zavisi od debljine,tablicu ljepio za plasticni branik,drzalo je dobro,cesto sam prao auto s vapom,nije se odljepilo;)
 
Član
Cini mi se da ima i u UNIPROMET-u pored Mercatora, ali ne mogu rec 100%. Mislim da sam je tamo vidio..
 
Član
ma da moraju imati to bolje opremljene radnje boja i lakova ..

a to za far i stop i skidanje stakla, mozes i sam sebi uraditi, ima dosta uputstava kako ide, detaljno objasnjeno
treba ti par sati vremena, nesto ljepila, dosta strpljenja i sam sebi uradis
 
Član
kavaz je napisao(la):
ma da moraju imati to bolje opremljene radnje boja i lakova ..

a to za far i stop i skidanje stakla, mozes i sam sebi uraditi, ima dosta uputstava kako ide, detaljno objasnjeno
treba ti par sati vremena, nesto ljepila, dosta strpljenja i sam sebi uradis

Radije bih to prepustio nekom ko je strucan, ne bih da se ucim na autu :)
 
Član
ma razumijem, al mozda bi i kvalitetnije uradio sam sebi nego sto ce ti neko drugi uradit
 
Član
Rastavio ja svoje sa 306-ce, skini far, stavi u rernu na 150 stepeni, sacekaj 5 min i odljepi.
Uzmi dobro ljepilo-silikon wurth i na kraju zaljepi.
 
Top