Pitanje , cekanje vozacke

Pitanje , cekanje vozacke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovako ljudovi , znate vec kako to ide , predao sam za vozacku papire i cekam 2 sedmice , e imam onu potvrdu za preuzimanje vozacke dozvole , prije se moglo voziti s njom ali sam cuo da sad ne mozes i da ako te drot uhvati dobijes 1 bod i mjesec dana bez vozacke. Zna li neko kako to ide ??
 
:icon_eek: Juu Vernesa ja mislio ti moja generacija,nista haj nek ti je sa srecom,strpi se jos koji dan,nemoj budalasat dzabe,kad si mogo 18 dina cekat mores jos koji dan ;)
 
Član
Prosle godine sam ja vozao s tom potvrdom da sam predao zahtjev za izdavanje vozacke dozvole, doduse koliko vozim jos me niko nije zaustavio :lol:, sad izgleda neki novi zakoni, najbolje vidi s instruktorom oko toga, a mozda i sto si u drugom gradu pa ne moze, ne znam, razloga je mnogo ;)
 
a svi misle da sam stariji , hehe , jbg :icon_biggrin:

ma ovih par dana mi je najteze cekati :icon_mad: ma rizikovacu ja , jbt mu mater , valjda nece nijedan drot srati za to , polozio sam majku mu , znam voziti , dobio potvrdu za to :D
 
Član
Ma kakvi mjesec dana bez vozacke,kad su mene tako zaustavili samo sa potvrdom dobio jedan bod i 100 KM,al vozacke nisam dao.
 
Član
nesto to predugo cekas :icon_eek:

j*iga vozaj pa ak te zaustave izvlaci se na onu " rekli mi u cipsu da mogu s potvrdom , imaju nekih problema sa vozackim pa kasne " .. :D
 
a pise kad sam predao za vozacku na tu foru se ne mogu izvaci al to da uvalim CIPS itekako je dobra ideja , to cu i uraditi.

Dag: kako cu dati vozacku kad je jos nemam :D a da dam 100KM , pa gdje cu odmah placati kazne majku mu :D
 
Član
heh isti si ja...ja sam polozio ima 02.11. cekao u masniskom fakultetu da dobijem ptvrdu 7 dana...predao sam ovaj utorak te papire u cips...i pitao sam onoga gospodina ya tu potvrdu moye li se voziti ...on je rekoa da nemoze jer se to nesmatra dokumentom ...nema tvoje slike i lako ga je krivotvoriti....strpi se malo kao i ja pa ces dobiti... ja dobija tokom ove naredne sedmice......poozz ;)
 
Član
e djeco moja :D


:lol::lol::lol::lol::lol:

ovako, ja polozio prije 2 god, dobio potvrdu i sad receno mi kao imam je pravo koristiti poput vozacke za podrucje kantona i ne iza 23 h, znali su me zaustavljati i u 3 ujutro i nista nit su pisali nit' srali a tih dana dobro se sjecam, nisam izlazio iz auta :D u nekih 15ak dana me zaustavili 10ak puta i svaki put imao neki prekrsaj a prica bila bajkovita (pa polozio pa rodjendan pa....:lol:) i niti jednu kaznu nisam popushio, doduse bilo je 2 slucaja kad sam morao 'intervenisat' tj zvat ovu 'vezu' u policiji al' to samo kod zadrtih policajaca :D
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
a svi misle da sam stariji , hehe , jbg :icon_biggrin:

ma ovih par dana mi je najteze cekati :icon_mad: ma rizikovacu ja , jbt mu mater , valjda nece nijedan drot srati za to , polozio sam majku mu , znam voziti , dobio potvrdu za to :D

Puno seres za svoje godine, pa misle da si stariji:D

Salim se, ljubi brat;)
 
Član
ja prosle godine vozao sam tom potvrdom sedmicu ili malo vise.
Mozda max. 10 dana i onda dobio vozacku
Samo sto ti je fazon sto ne smijes ici van svog kantona s tom potvrdom
 
ma pricao sam sa zetom sad , zakonski je zabranjeno 100% jer to nije licni dokument i vrlo lako se falcifikuje , nema nikakvih podataka o meni .... a ako te policajac zaustavi sve do njegove dobre volje a po zakonu ide 1 bod i mjesec bez vozacke , i to pocinje od dana kad podignes vozacku u cips-u .

Moze lock ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top