Pitam???

Pitam???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako nedavno sam uzeo one trosistemske kutije za finu lovu,ali imam jedno pitanje

Eh ovako:

Znaci uzeo sam te kutije koje su izgledale ovako(slika1),ali prijasnji vlasnik je izbio membrane woofera i onda je skroz uklonio membrane samo ostala sasija woofera i sljedeca slika pokazuje sadasnje stanje(slika 2)eh sada mene zanima gdje se ima uzeti takav ili slican woofer da upadne u ovu rupu,premjer rupe prikazan na slici broj 3,mozda neko od kolega ima prodati,i zanima me cijena


[attachment=12538] [attachment=12539] [attachment=12540]
 
Član
kukulele imas problem .... a sto nebi probo napravit ta dva sto ti imas .... nadam se da znas da je to moguce, a mislim da ti to caraudio moze uradit mada nisam bas 100% siguran .... javi se muhi il farisu oni ce ti objasnit detalje .... pozzz
 
Član
Pa nezz stvarno,nije mi dao membrane tako da nezz sta cu

Bekire imali te,ti sigurno znas sta raditi
 

IGY

Član
ja bi da sam na tvom mjestu, uzeo neke druge zamjenske zvucnike, tebi kako vidim fali niskotonac (bass)
znaci uzmes jedan bass ali za kucnu upotrebu na 8 ohm i ta dva zvucnika i strpas u kutiju kju naknadno napravis
 
Član
Kontam IGY ali ja bi volio naci kakav woofer da moze stati u ove kutije,jer bi to bas volio,a da pravim posebne jos kutije pa ode pola sobe :lol::lol::lol:
 
Član
neznam jbga neznam stvarno sta da ti kazem .... sacekaj jos malo, vidi mozda neko drugi moze vise pomoc, ja mislim da je ovo moje najbolja opcija .... jedino neznam samo kolko bi te to izaslo zato bi ti najpametnije bilo da pitas direktno muhu on ce ba znat najbolje oko tog .... pozzz
 
Član
e maca slucajno sam prije par dana jaranu radio iste ovakve zvucnike
samo sto sam ja ova dva basa ista imao u podrumu na polici i samo mu zamijenio a one stare njegove izvadio van
pitat cu jarane jeli ih bacio pa ako si zainteresovan da to pazarimo :D
ako se ne varam to je radio akustik elektronska industrija nis
i samo jos nesto lupa brate u sesnest
 
Član
ako ništa uzmi kakve niskotonce 17cm za auto,napravi adapter tako da ulegne u tu postojeću rupu,i onda iskružiš još rupu na adapteru npr. 146mm prečnika tolko je u mojih jedni zvučnika... ili neznam imali veći okrugli zvučnika od 17cm,i treba će ti pravo neki niskotonac,ja imam jedne ubi bas a dok drugi naizgled isiti nemaju basa skroz slabo više su za zvuk...
ja sam imao sličan problem,imo od linije zvučnike ali jedan bio ošo, ali sam uspio ugraditi zvučnike od auta :cool:
 
Član
fareky je napisao(la):
e maca slucajno sam prije par dana jaranu radio iste ovakve zvucnike
samo sto sam ja ova dva basa ista imao u podrumu na polici i samo mu zamijenio a one stare njegove izvadio van
pitat cu jarane jeli ih bacio pa ako si zainteresovan da to pazarimo :D
ako se ne varam to je radio akustik elektronska industrija nis
i samo jos nesto lupa brate u sesnest

Joj to bi bilo idealno,ako ih nije bacio extra bi bilo ajd ga pitaj jeli bacio,ako nije nek kaze cijenu

ovo mi javni na PM

a Trozic ako nista ne nadem to cu i uraditi
 
Početnik
mozda ima recone kit za ove woofere :)
ehhehe

akonadjes nesto stavi unuitra da svira i vozzdra....
 
Član
Izmjeris promjer rupe...
U nedjelju odes na auto pijacu, kod onog cike sto prodaje akustiku, vidio sam prosle nedjelje da ima tako manje subove, kupis i sklopis.

Druga opcija, imas i u AUDIO TEAM kod MobilMedia na malti imaju tako te komponente, poneses kutiju i...
 

IGY

Član
imas i na vilsonovom, odma preko mosta suade deliberovic, oni sto prodaju bosse ozvucenje pa provjeri i kod njih
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top