Pijani vozac usmrtio pjesaka

Pijani vozac usmrtio pjesaka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ISTOČNO SARAJEVO - Mirko Sladojević (29) iz Sarajeva, upravljajući džipom pod dejstvom alkohola, usmrtio je u Istočnom Sarajevu pješaka Đorđa Jeftića (22) iz Šekovića, a teško povrijedio Asima Sulejmanovića (60) iz Tuzle.

Danas odem na fakultet i saznam ovo, kolega mi bio................
A vozac, da Bog da da kaznu dobije, guzonjin si :icon_mad::icon_mad:
 
Član
E da danas mi pricaju sta je bilo....Kazu da je posle udesa vratio se u auto pa opet zakucao se u obliznju ogradu,a kad ga je policija upitala da li je svjestan da je nekoga udario on kaze da se u njega neko zapucao,a momak isao po trotoaru pjeske.......
 
Član
R.I.P za ukasen zivot .....:icon_sad:

A ovakve pijanice treba zatvorit barem 20 godina, kazne su su stvarno kod nas minimalne :icon_evil:, ne daj Boze nikom da se desi al' ako pijes ne vozi ...
 
Član
adi187 je napisao(la):
R.I.P za ukasen zivot .....:icon_sad:

A ovakve pijanice treba zatvorit barem 20 godina, kazne su su stvarno kod nas minimalne :icon_evil:, ne daj Boze nikom da se desi al' ako pijes ne vozi ...

;)
RIP
 
Član
idiot idiotski..... nemam rijeci.. pa kolko je taj lik brzo vozio? garant je bio neki noviji dzip
 
BHT Ovisnik
volan u ruke nikad ne bih uzeo pijan,radije zovnuti nekoga il prenociti u autu,al voziti pijan nikad,inace ne volim piti pa mozda zbog toga tako razmiljanje,zato to treba dobro kazniti:icon_mad:
R.I.P:icon_sad:
 
Potrudicu se da slikam mjesto dogadjaja, kad sam danas vidjeo :icon_eek::icon_eek::icon_eek: , i sta luka01 rece, njega neko udario, sramota. I da, jedna moja ispravka, nije neki guzonjin sin, tko sam cuo juce jbg, neki lijevi lik je koji je vec troje ljudi pokupio s autom na dobrinji lani (koliko je tacno, opet price tako kruze) i izvukao se s 300KM kazne :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
Za volan s alkoholom, nikad, ja uostalom ne pijem nikad, tako da bih ovakve na lomacu :icon_mad::icon_mad:
 
Luka01 je napisao(la):
E da danas mi pricaju sta je bilo....Kazu da je posle udesa vratio se u auto pa opet zakucao se u obliznju ogradu,a kad ga je policija upitala da li je svjestan da je nekoga udario on kaze da se u njega neko zapucao,a momak isao po trotoaru pjeske.......

E kakav lik, momka je pokupio (nekih 500m prije ovog na slici), krenuo bjezati, naisao na semafor gdje je udario u kombi, odbio se od njega i u ogradu (ovu na slici) zatim se opet dao u bjezaniju dok ga nisu ufatili

I sta kaze, u njega se neko zapucao :icon_mad::icon_mad:

14293601.jpg


22989808.jpg
 
Član
E da,pise danas u Blicu da je ovo drugi put da je nekoga pokupio...Istina je da je bio i prosli put pijan i pokupio neke 3 djevojke na Dobrinji....i dobio samo 310 km kazne......:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top