PEUGEOT 206

PEUGEOT 206

Član
Da se neb peglao u pitanju je peugeot 206 2.0 Hdi sa 66kw( 90hp) , presao 160 000 , kupljen u BiH uredan ko pisca :D jest da ga je gospodja vozila pa se jos uvijek raduje kad vidi 5 brzinu .....
nadam se da nisam pogrijesio temu :D , kako sam i rekao u predstavljanju zelim da uradim ono po nekom svom cejfu auto , a kako vec 15god ne zivim u Sarajevu jedva se snadjem do Vjecne vatre.

Znaci peugeot je u fabrickom stanju kakav jest jest :D a meni trebaju ljudi koji znaju posao pa ako mogu ovdje pitanja pa da mi neko odgovori :D
Gdje mogu naci u Sarajevu kvalitetne majstore za Farbanje auta,Tamnjenej stakla , xenon , Izduv ?
takodje me zanima koji mi djelovi trebaju da ga spustim? enterijer ?!
pa ako moze ko da mi kaze LP
 
Član
Imam pezoa 206 i sad... Farove kod Lige radi, admin ovog sajta. Meni se kod njega rade za 206icu. Izduv ne znam kakav si mislio raditi, obicni ti je najbolje u kiseljak raditi. Dobijes 5 godina garancije ako je naravno obicni izduv. Tamnjenje stakala mozes u Llumaru raditi ali dodje oko 150 KM jer su mu mala stakla. Farbanje auta ne znam iskreno :D Za spustanje je malo kmplikovano, jer nazad ima torzija... Najbolje bi ti bilo uzeti gewinde ili slicno. Rezanjem opruga samo ces zajebati auto. Enterijer... Ne znam ni to ali imas kamaru djelova na ebayu jeftino. Imas dzidza na piku, naleti nesto ali moras "spavati" na piku. Ako te sta jos konkretno zanima, javi se porukom. TuJ smo da pomazemo :D
 
Član
pozdrav, i ja imam namjeru kupiti 206-icu ili 307-icu 2.0 HDi, pa me interesuje kakav je za odrzavanje taj 2.0 HDi u 206-ici, da li moze dobro "potegnuti" i koliko trosi?
 
Član
Ne nisam mislio nista " ćunirati" ili " budjiti" ako raditi onda radit kako treba ako treba gewinde idu gewinde ... na zalost slike namam sada :S cekam da rodjak uslika pa mi posalje .

A izduw mi je dosao sa SW tak oda nazad imam fabriču RORČInu od auspuha
 
Top