Peugeot 205 1.3

Peugeot 205 1.3

Član
Sjajan Autić , lahak a brz.Ja imam Pežo 205 1.7 Dizel 44 kW
84 Gp

Koje godište Auto i koliko troši na 100 km ? :D
 
Član
enes94 je napisao(la):
Sjajan Autić , lahak a brz.Ja imam Pežo 205 1.7 Dizel 44 kW
84 Gp

Koje godište Auto i koliko troši na 100 km ? :D

I meni se isto svidja,mozda jednog dana kupim sebi GTi :D
1986 godina proizvodnje a trosi ljeti 5 litara na 100 km i ne prelazi nikako s tim da zimi trosi malo vise....Ma to ti je ono naspes i zaboravis kad si nasuo :D
Zivio
 
Član
Evo mali update :DDD

Stavljene LED trake naprijed i LED zarulje u svijetla :DD





Stavljene LED trake iznad zadnje klupe i skopcane na bass kutiju tako da pulsiraju kako bas udari a isto tako stavljeno ispod pedala i na suvozacevo sjediste da pulsira kako muzika svira,mozda video napravim uskoro... :D
Next je Bad Look hauba,spustanje na gevinde naprijed i smoked stopke nazad a u medjuvremenu mozda se jos nesto nabaci :d
Peace! :D
 
Član
Matej19 je napisao(la):
Pozdrav svima,novi sam na forumu i extra je,sve pohvale.Da predstavim svoje auto,u pitanju je Pug 205 1.3 benzin sa karburatorom nedavno kupljen.Auto je u "srednja zalost" stanju,motor i limarija su u extra stanju a ostalo manje vise.Kupio ga za male pare,tocnije za 1000 KM sa punom godinom registracije.Auto nije nesto al et da ga ipak objavim xDD. Imam neke planove sa njim pa cemo da vidimo na sta ce sve da ispadne :d Uglavnom planovi su standardni: spustanje,alu felge,uredjenje interijera koji je katastrofa :p,body kit i tako to,oko motora nista necu da diram jer je po meni u extra stanju,suv ko barut,inace duze vrijeme mi je trebalo ovako auto zbog male potrosnje jer svaki dan na poso putujem 70 km :S Da ne duzim evo auta..

Ovdje si pomenuo sredjivanje unutrasnjosti ako ces je sredjivati sa tim led trakama ,bojim se da si krenuo u pogresnom smijeru.Inace auto je lijep i moze se jako lijepo srediti.Sretno u daljnjim radovima
 
Član
:smajli10::smajli10: moj savjet ti je ako vec hoces ledice stavi jednu pozadi da ti obasja tablicu spojis na ona svjetla i po jednu naprijed dole gdje su noge i spojis da se pale kad se otvore vrata ;) a ovo naprijed umjesto maglenki definitvno nije za njega;) to sto si ti pospajao je bas bezveze a i nemas nikakve korsiti osim sto sljasti;);)
 
Član
kula307 je napisao(la):
Matej19 je napisao(la):
Pozdrav svima,novi sam na forumu i extra je,sve pohvale.Da predstavim svoje auto,u pitanju je Pug 205 1.3 benzin sa karburatorom nedavno kupljen.Auto je u "srednja zalost" stanju,motor i limarija su u extra stanju a ostalo manje vise.Kupio ga za male pare,tocnije za 1000 KM sa punom godinom registracije.Auto nije nesto al et da ga ipak objavim xDD. Imam neke planove sa njim pa cemo da vidimo na sta ce sve da ispadne :d Uglavnom planovi su standardni: spustanje,alu felge,uredjenje interijera koji je katastrofa :p,body kit i tako to,oko motora nista necu da diram jer je po meni u extra stanju,suv ko barut,inace duze vrijeme mi je trebalo ovako auto zbog male potrosnje jer svaki dan na poso putujem 70 km :S Da ne duzim evo auta..

Ovdje si pomenuo sredjivanje unutrasnjosti ako ces je sredjivati sa tim led trakama ,bojim se da si krenuo u pogresnom smijeru.Inace auto je lijep i moze se jako lijepo srediti.Sretno u daljnjim radovima

Prijatelju da pomenuo sam sredjivanje inerijera,uskoro stize komplet kontrol tabla od puga 205 GTi 'godina i na njoj cu da dodam malo bijele boje oko radiona i ofarbacu one grillove kuda grijanje i hladjenje izlazi,a sve ove LEDICE ce da budu skopcane na prekidac da palim kad hocu :D.Samo polako ako ista imam imam vremena :D
Uzivaj

mahe007 je napisao(la):
:smajli10::smajli10: moj savjet ti je ako vec hoces ledice stavi jednu pozadi da ti obasja tablicu spojis na ona svjetla i po jednu naprijed dole gdje su noge i spojis da se pale kad se otvore vrata ;) a ovo naprijed umjesto maglenki definitvno nije za njega;) to sto si ti pospajao je bas bezveze a i nemas nikakve korsiti osim sto sljasti;);)

Mozda si i u pravu jer me je vec murija par puta jebavala zvog ovi svjetala "ko fol" smeta drugim vozacima kad mi idu u susret....A ova LED traka sto je naprijed se spusta skroz na dno branika i bice okrenuta prema dole skroz da obasjava pod auta i spojicu je na prekidac da po potrebi mogu da ugasim :D Ma cilj ovoga sto sam je stavio ovako naprijed jeste da se moze da vidi preko dana,meni osobno ljepse izgleda kad svijetli preko dana nego preko noci a preko dana ne smeta ama bas nikome a i murija me ne zajebava a ovako sam im cisti magnet :D Ma drug samo polako svasta nesto se ima u planu,samo para i domisljatosti a vremena hvala bogu imam koliko toliko tek mi je 20 godina :D :D
Zivio

Sta ja znam i prije su se meni ove LED trake tek kad su izasle uzasno svidjale i uvijek sam htjeo da nabacam par komada na "svoje auto" jer sam prije uvijek na posao vozao ujakovo tako da nisam smjeo nista da diram,a sada kad sam prije pola godine kupio sebi svoje auto sada napokon imam sansu da ga sredjivam kako ja hocu i kako meni uljepsava pogled,para nemam za neki extra tuning ali svaki dan gledam da ulazem koliko para i koliko vremena mogu oko auta sto se tice mehanike i pokretljivosti i svega ostaloga sto dolazi sa tim da to bude bar za moje oci tip top a za ostale manje vise,o ukusima se ne raspravlja,kao sto rekoh i kad sam auto objavio
"Svi komentari dobro dosli" :DD Neko voli ovako neko voli onako,o ukusima se ne raspravlja :D
Peace
 
Član
Matej19 je napisao(la):
Sta ja znam i prije su se meni ove LED trake tek kad su izasle uzasno svidjale i uvijek sam htjeo da nabacam par komada na "svoje auto" jer sam prije uvijek na posao vozao ujakovo tako da nisam smjeo nista da diram,a sada kad sam prije pola godine kupio sebi svoje auto sada napokon imam sansu da ga sredjivam kako ja hocu i kako meni uljepsava pogled,para nemam za neki extra tuning ali svaki dan gledam da ulazem koliko para i koliko vremena mogu oko auta sto se tice mehanike i pokretljivosti i svega ostaloga sto dolazi sa tim da to bude bar za moje oci tip top a za ostale manje vise,o ukusima se ne raspravlja,kao sto rekoh i kad sam auto objavio
"Svi komentari dobro dosli" :DD Neko voli ovako neko voli onako,o ukusima se ne raspravlja :D
Peace

Samo ti njih polijepi po autu, naprijed bijele, nazad koje hoćeš, ne bi bilo loše i da sve ispod uradiš sa njima, a dušmani neka crknu.:cool:
 
Član
E dobro je kada imas vremena za u(ne)rediti auto,imas lijepe planove sem tih led traka i bad look-a i pitam se cemu bijela boja(nemas nista bijelo na autu sem onog mraza sto je po njemu pao) oko kasetofona i po otvorima ventilacije ,imas puno ljepsih rijesenja za to.Ali ipak to je samo moje misljenje ...
 
Član
kula307 je napisao(la):
E dobro je kada imas vremena za u(ne)rediti auto,imas lijepe planove sem tih led traka i bad look-a i pitam se cemu bijela boja(nemas nista bijelo na autu sem onog mraza sto je po njemu pao) oko kasetofona i po otvorima ventilacije ,imas puno ljepsih rijesenja za to.Ali ipak to je samo moje misljenje ...

Ma da lijepi planovi pa da bude ko i svako drugo auto na cesti,bolje receno ko i svaki drugi golf 2 kojeg vidjam....Spusteno skoro do poda,naprijed GTi ralica, felge 15 iznutra navlake i to je to,ma meni je toga puna kapa,kod mene samo neka je mimo svijeta a da opet izgleda lijepo :)) A i ovako vjeruj mi vise se svijet okrene za ovim LED trakama nego kad neki Golf 2 proprdi kraj tebe i koji izgleda kao svaki na nasim prostorima.... To je samo moje misljenje.....Svaki dan pomalo pa na sto god ispadne ionako je mozda do iduce godine novije auto u mojim rukama,odoh u Hrvatsku da radim pa ce se ako bog da nesto para i zaraditi i stize kuci Pug 406 coupe,samo boze zdravlja.Pozdrav
 
Član
Ma da ce Bog, darezljiv je to covjek.A sto se tice izbora narednog auta,naklon do poda prijatelju :cool::cool::cool:
 
Član
kula307 je napisao(la):
Ma da ce Bog, darezljiv je to covjek.A sto se tice izbora narednog auta,naklon do poda prijatelju :cool::cool::cool:

Peugeot i samo Peugeot i nista drugo ne dolazi u obzir...Pa kad ja sa 2.05 metara visine imam komotnosti u ovome Pugu 205 koji je kao kutija sibica na tockovima dok se kao budala pokupim u neznam tamo nekom desetom autu pa to nema logike nikakve,Lav na maski dokle se god bude moglo :D
Pozz
 
Član
Bem ti budalu peh.Pocupo sam ona glupa plava kineska sranja od svjetala,kad nisam glavu izgubio zbog njih par puta veceras lol,sam se sebi cudim koja sam budala imfao :p Vracam se iz Jajca i sastavi kisa,prst pred okom se ne vidi sa onim svjetlima,nacoravo vozio ko budala,par puta sevudo po cesti i umalo kamion nisam zakacio,i na onom pljusku iziso iz auta sa baterijom i mjenjo zarulje u picku materinu umalo ovo malo pametne glave ne izgubi zbog "lijepog izgleda" kurca palca lol.Bilo kako bilo ona LED traka je okrenuta prema dole i osvjetljava lagano pod ali ne previse jako ta da sad extra izgleda :D
Za par dana dolaze ove felge na njega :D


Kad se jos malo para prikupi stavlja se GTI prvi i zadnji branik i mozda se farba u boju auta a mozda se prefarba lijepo u crnu boju i ponove se one crvene lajsne(linije) kao u gti-a..... Ne bi trebalo da potraje dugo :D Naravno idu i bijeli zmigavci naprijed i potrudicu se da nadjem zdravu GTi kontrol tablu komplet a i ne mora da bude GTi :D Stavlja se trokraki originalni volan i rucice od novije godine okrugle... Ako mi frend bude imao vremena uskoro idu i elektricni podizaci stakala :D Samo easy sve ce da dodje gdje treba i kako treba :D
Blue devil soon xD
 
Top