Peticija za Bebu P. !

Peticija za Bebu P. !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vjerovatno ste citali text o majci zlostavljacici, ocuhu i podstanaru koji su zlostavljali Bebu P., djecacica od 17 mjeseci i na kraju ubili...

Cijeli text necu postavljati jer je mucan, ali tko zeli moze ga procitati na ovom linku:

Link na pricu, vi osjecajniji bolje da ne citate ovo...

Iako se ovo dogodilo u Londonu i daleko je od nas, ovaka monstruoznost mora se kazniti na najgori nacin jer su to govna i izrodi ljudskog roda...

Pokrenuta je peticija da se kazna povisi sa 14 godina na maximalnu najvisu, i dosad je skupljeno daleeko preko 200 000 glasova, jedan od njih je i moj...

Procitajte, razmislite, i ako zelite glasajte, ovako nesto je neoprostivo po svakoj logici, vjeri, moralu i humanizmu...

LINK NA PETICIJU!
 
Član
potpisao odmah a ne treba njima suditi nego jos gore njih patiti.....:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
potpisat naravno...da hoce bogdom ovako za svaki slucaj koji bude oko djece...tu gamad koja to rade treba pobit...
 
Član
:icon_cry: jadna beba,da dospije u ovakve ruke... ne znam kako neko moze uraditi svom djetetu ista slicno...
 
Član
upravo sam i ja:icon_smile: hmmm jel moguce da ima i takvih ljudi da ovo urade:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Potpis bez citanja detalja odmah jer za takve stvari bi vlastitim rukama ubila idiote koji su u stanju tako nesto napraviti jednom neduznom djetetu!Treba njih muciti, a ne suditi im jer nisu ni zasluzili pravo na odbranu!
 
Početnik
@skywalker... retoricko pitanje "da li ce beba ozivjeti" nije uopce prikladno za upita... peticija se ne potpisuje da bi se "beba ozivjela" nego da se ne bi desilo nekoj drugoj bebi... kroz istoriju je dokazano da se ruzne stvari najprije moraju desiti, da bih ih uvrstili u mjere sankcije i da bi u buducnosti, s ponovnim slicnim desavanjima, znali sta uciniti...

postavlja se pitanje, da li su ljudi toliko naivni da misle da se takve stvari ne desavaju, pa ne razmisljaju o sankcijama unaprijed, ili su jednostavno voljni zazmiriti i pretvarati se da se to ne desava...

ovdje je kriva sluzba za socijalni rad i radnici sluzbe su ti kojima treba suditi jednako kao i pociniteljima zlodjela. dijete od 17 mjeseci?! halo?! nokti iscupani, jagodice odrezane, rebra slomljena, kicma... komsinica cula vriske... pa mozete li zamisliti kakav je vrisak koje ispusti dijete od 17 mjeseci kada mu se kidaju nokti?! majko moja! ova moja je vristala kao luda kad je bila gladna, nisam mogla da podnesem, a kako li bi tek vristala da joj se nesto drugo radi...

fuj!

demokratizacija drustva, postivanje ljudskih prava, blah blah blah... kakva prava i pravedno sudjenje! to treba na javno kamenovanje izvesti!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top