PES 09

PES 09

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ne znam ko vec igra i sta... ali meni je pomalo razocaravajuci ovaj PES ili je to samo dok se ne naviknem... ali ono sto mene interesuje.. je
Ima li ko patch za sve dresove i nazive igraca i nazive timova i liga.... zna li neko koji je najkompletniji.... ja sam skino neke ali nije to to... pa ako neko zna... a i mozemo ovdje stavljati sve patch-eve koji su vrijedni spomena.... :cool:
 
Član
meni bezveze. igro sam do sad neku ligu prvaka, uglavnom fazon FIFE. i ovaj soccer mi bezveze poslije onoga.
sto se tice grafike, igica je odlicna. ali je skoro pa ne moguce uzeti loptu, tj prelagano je doci do gola i zabiti. ako se nadjes sam pred golmanom, to ti je 99% da ces zabiti...
jos jedan nedostatak u odnosu na FIFU je sto moras mijenjati igraca u odbrani na posebno dugme, tj. nije ono sto izdaje. a ja naviko, tako da igram odbranu cesto zaboravljajuci da prebacim na igraca :icon_biggrin:
bdw, igram samo 1 na 1, tj sa burazom...
pohvalio bi onaj dio became a legend, tako nesto. uglavnom ono sto si ti igrac i razvijas se. igras samo sa svojim igracem i nemas nikakvog uticaja na postavljanje taktike...
cini se zanimljivo, buraz to igra. ja ne volim igrat protiv comp-a. previse pegla... :lol:
 
Član
Deyo je napisao(la):
Pa ima tu svašta nešto... ja nisam skidao... pošto još igram 6icu... :)

skino sam ja akonami... ali dresovi nisu uradjedni i bundesliga.. je... npr.. bayern.... player1 player2 player3 i tako... pa probati cu i ovaj.... kad odem u sobu...
 
Član
ima kod mene jaran radi bosansku ligu cijelu, svi dresovi, timovi, likovi, komentatori bosanski...itd...Demir Lokmic...pa cim zavrsi, ja cu vam postavit link...vjerujem da ce vas to zanimat ;)
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ima kod mene jaran radi bosansku ligu cijelu, svi dresovi, timovi, likovi, komentatori bosanski...itd...Demir Lokmic...pa cim zavrsi, ja cu vam postavit link...vjerujem da ce vas to zanimat ;)

naravno :cool:
 
Član
postavi, postavi... :icon_biggrin:
meni kablovske nest nije bilo, pa mi ni net nije radio. jedino sto mi je preostalo, sa burazom sokera roko. il je on nafaka il sam ja peh. u 3 od 3 utakmice mi zabije u sudijskom vremenu :icon_biggrin:
mene fifa ozbiljno zeznula, valja se prebacit sa onih kontrola na ove :icon_biggrin:
 
Član
Deyo je napisao(la):
2009 = 2008 C/P :icon_sad:
PES6 je najjači :cool:

http://www.pes-soccer.blogspot.com/ Ako nisi već skinuo.. :)

ovaj u kombinaciji sa akonami patchom..... je savrsena kombinacija nista vise ne treba.... :cool:
 
Član
evo lik zavrsi patch...znaci sve ima bosansko...

http://www.bihpes.com/

ovo je njegova stranica, tu imate taj demco patch, to je bih...:)
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
evo lik zavrsi patch...znaci sve ima bosansko...

http://www.bihpes.com/

ovo je njegova stranica, tu imate taj demco patch, to je bih...:)

:cool::cool: trenutno sam u become a legende.... strahota... a poslije idem sa bh ligom... naravno SLOBODOM :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top