Pennant parkirao Porše i zaboravio ga 5 mjeseci

Pennant parkirao Porše i zaboravio ga 5 mjeseci

Član
thumbnail.php


Zvijezda Stoke Cityja Jermaine Pennant, jednostavno nije mogao da se sjeti da posjeduje skupocjeni porsche, nakon što ga je ostavio na željezničkoj stanici u Zaragozi da stoji pet mjeseci.

Prema pisanju španske Marce, Pennanta su kontaktirali iz njegovog prijašnjeg kluba Real Zaragoze kako bi ga podsjetili da se njegov porsche nalazi još uvijek u Španiji.

Priča je još nevjerojatnija ako se zna da je Pennant zapravo nogometna 'sirotinja', ali i takvom mu sto, dvjesto hiljada eura ne znači puno. Primjerice, ovaj bivši igrač Arsenala i Liverpoola ima puno manju plaću od superzvijezda, kao što su Ronaldo, Rooney i Messi, koje godišnje zarađuju po 11, 12 milijuna eura.
 
Član
ccc....pa ne da su pretplaćeni fudbaleri nego je to strašno. 90% od njih nema 2 čiste u glavi, a zarađuju 100 puta više nego naučni radnici, doktori, pa čak i drugi spotristi kao što su vaterpolisti i ostala sirotinja...
 
Član
Znalo mi se desit da se tako oleshim da pjeske odem kuci zaboravivsi da sam sa autom pa sutra ne mogu da ga nadjem jer vise i ne znam gdje sam zadnje bio :D
 
Član
i meni se ovo jednom desilo, samo je bio ferrari u pitanju :D

p.s.malo marketinga nije na odmet :)
 
Član
E da hoće da uvedu zakon da ove pretežno debile ograniče po primanjima fudbal bi možda bio opet sport a ne modna pista preplaćenih atletičara bez imalo mašte i umjeća u igri čast izuzetcima...
 
Početnik
darko13 je napisao(la):
E da hoće da uvedu zakon da ove pretežno debile ograniče po primanjima fudbal bi možda bio opet sport a ne modna pista preplaćenih atletičara bez imalo mašte i umjeća u igri čast izuzetcima...

potpis ko kuca
 
Top