Pc nece da ocita usb

Pc nece da ocita usb

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
raja imam novi problem..neki dan mi je racunar citavao usb ...danas ocu nesto da prebacim na mob ..i spoji se sve ..i pisci racunar kao da je spojen ..al nema ga nigdje ...sve tako ..od moba..sticka..svega ....molim vas pomagajte..hica mi je
 
Član
Taaky je napisao(la):
raja imam novi problem..neki dan mi je racunar citavao usb ...danas ocu nesto da prebacim na mob ..i spoji se sve ..i pisci racunar kao da je spojen ..al nema ga nigdje ...sve tako ..od moba..sticka..svega ....molim vas pomagajte..hica mi je

otidji na kontrolna tabla, administrativni alati i disk menager i pogledaj da li tu ocitava usb , probaj format uredjaja ili reinstal tako nesto .
ili na device menageru pogledaj da li imas gresku, probaj reinstal.
 
Član
i ja sam imao problema sa tim....
evo ti tema, vec bila otvorena...http://www.bhtuning.com/ne-radi-usb-t-22180.html

meni nije pomogao nijedan savjet jer je ocito nesto bilo do hardvera...pa sam morao kupiti USB Card i radi super ;)
 
Član
evo gledam ovo ..sto ste mi govorili ...u device menageru..mi prikazuje da je kao octan printer i kamerica..u other device..al nema nicega..ukljucim usb za mob..i cuje se zvuk ..kao da je prikljucen ..al nema ni autorun.. ni u my computer...

rjesio problem..hvala ...moze lock
 
Član
Pa bar reci kako si ga rijesio. Opet ce se nekom desiti pa da covjek preko sercha nadje i rijesi stvar.
 
Član
GOLFVR6 je napisao(la):
Pa bar reci kako si ga rijesio. Opet ce se nekom desiti pa da covjek preko sercha nadje i rijesi stvar.

ima u ovoj mojoj temi sve odgovoreno, naravno samo ako je do softvera
;)
 
Član
evo da guknem ... :D ..... :cool: ...imao sam uvjek ukljucnee na usb kameru printer... ..tak sam prikljucio mob..i otisao u device menager...i tamo ga nasao u other device ...i sam update driver uradio tu ...i sve frcera...odma ko lud poce da sve ocitava.... valjda ce nekom pomoc...ovo sto sam radio isao sam na srecu i bgm pomoglo :lol:
 
Član
Taaky je napisao(la):
evo da guknem ... :D ..... :cool: ...imao sam uvjek ukljucnee na usb kameru printer... ..tak sam prikljucio mob..i otisao u device menager...i tamo ga nasao u other device ...i sam update driver uradio tu ...i sve frcera...odma ko lud poce da sve ocitava.... valjda ce nekom pomoc...ovo sto sam radio isao sam na srecu i bgm pomoglo :lol:

Znaci savjet moj oko device menager pomogao:D
 
Član
duleprof je napisao(la):
Taaky je napisao(la):
evo da guknem ... :D ..... :cool: ...imao sam uvjek ukljucnee na usb kameru printer... ..tak sam prikljucio mob..i otisao u device menager...i tamo ga nasao u other device ...i sam update driver uradio tu ...i sve frcera...odma ko lud poce da sve ocitava.... valjda ce nekom pomoc...ovo sto sam radio isao sam na srecu i bgm pomoglo :lol:

Znaci savjet moj oko device menager pomogao:D

naravno...hvala ti puno..ja malo snjuho :lol: ..i rjesio ..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top