Passat B6

Passat B6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jbga, nije nesto posebno, ali se meni svidja, promenio sam felne, migavce, zatamnjivanje... Nis posebno, ali ja ne volim preteran stajling samo detalje ;)

Original:

passatoriginal.jpg


PS:

passatobrada.jpg
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
nije lose za pocetnika,samo radi u vecim rezolucijama,lakse ti je i bit ces precizniji ;)
ako zelis ucit http://vtbih.com/

Greska druze, ja se bavim fotosopom i fotografijom mnogo godina ;)

Licno na ovaj rad nemam zamerke, a to sto ne volim '' ne stock '' styling je vec stvar ukusa :) Na ovom passatu je, po meni, svaka nalepnica vise selo tuning.
 
Q111 je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
nije lose za pocetnika,samo radi u vecim rezolucijama,lakse ti je i bit ces precizniji ;)
ako zelis ucit http://vtbih.com/

Greska druze, ja se bavim fotosopom i fotografijom mnogo godina ;)

Licno na ovaj rad nemam zamerke, a to sto ne volim '' ne stock '' styling je vec stvar ukusa :) Na ovom passatu je, po meni, svaka nalepnica vise selo tuning.

nisam ti ni rekao da stavis naljepnice,naravno svako ima neki svoj stil....
a to sto se bavis photoshopom,nema veze sa virtualnim tuningom...
jedan moj haver radi isto tako u ps-u,da vidis njegove radove pao bi na guzicu,ali ne zna radit auta...hocu ti reci da imaju neka pravilu u VT-u ;)

otvori jednu posebnu temu i predstavi nam svoje radove koji nisu ps...
ja isto volim vidjeti lijepu sliku i mijenjati efekte na istoj,ali nisam bas neki znalac ;)
 
Legend
kao sto kolega rece drugacije ti je raditi virtual tuning,jer moras naucit neke odredjene stvari...
ni ja ti nisam ljubitelj nekog extreme tuninga,ali kad radim malo prerada gledam da one budu sto kvalitetnije odradjene.
ubuduce radi auto iz druge poze,i felge ti nisu lijepo uklopljene,buduce ih kruzi zajedno s gumom,al opet rad nije los,svidja mi se...
prijavi se na nas forum obavezno

www.vtbih.com
 
Član
A dobro, u pravu ste za VT, ja se ipak bavim drugom vrstom obrade za ovo treba posebno vezbati ;) Nismo se razumeli pa sam zato onako odg ;)

Thanks for comments
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top