Passat B3 1991.

Passat B3 1991.

Član
Cao,imam passat b3 1.8 benzin nekih 95 ks..presao samo 180.000km..evo klip koji opisuje moj auto,a bice jos slicica,motora i unutrasnjosti,znaci auto je citavo fabricko,nista nije menjano ,a do dan danas ocuvao,sutra postiram motor i unutrasnjost pozz.. :) http://www.youtube.com/watch?v=BCLEwEUZgf0&feature=plcp
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
:slike:

baci slike da vidim taj limited edisn:cool::cool:
Ma cuj ajkula,Bela ajkula :) ....pa jeste limited edition,tako reci jedini ovakav,zbog toga sto je na njemu sve fabricko,,covek je radio u VW i sam sebi sklopio passat-a,imao je pre i bosh sexurity system,dok nije crkla centrala...al da je jedini koji je izasao iz fabrike ovakav,da :)
 
Član
352j8ro.jpg
51q1qt.jpg
Evo slika motora i malo unutrasnjosti ...pa ocenite sami koliko je dobar :)
rsboeq.jpg
2rcwdau.jpg
352ex6x.jpg
352ex6x.jpg
fom53t.jpg


sada se mogu videti . :)

edo_benz je napisao(la):
ma gdje su te slike,u mene neradi yt :lol:
ma mogu :)
 
Član
2rmqj6h.jpg
16c6v04.jpg

evo jos melo slicica,kako izgleda....E sada vidim da niko nista ne komentarise ni da je los ,ni da je dobar..Valjda kad ljudi suti,to znaci da valja... E sad me zanima,sta vi mislite da radim na njemu sve...Ja bih ga sputio i mozda stavio felmice neke i to je sve,al ipak me zanima vase misljenje :)
 
Član
Fino ocuvan passat, samo mi se presvlake.ne svidjaju, puno lepse bi bilo sa original sedistima. A od radova samo skini ovaj sank pozadi i nadji lepse felne i to je to, nije ovo auti za tuning.
 
Član
dellas je napisao(la):
Fino ocuvan passat, samo mi se presvlake.ne svidjaju, puno lepse bi bilo sa original sedistima. A od radova samo skini ovaj sank pozadi i nadji lepse felne i to je to, nije ovo auti za tuning.

a joj uzivo,taj sank fino stoji,mada videcu,sta cu sa njega,ok za felme,moram bas da proberem,a presvlake definitivno skidam :) ..
 
Top