passat 3c 1.9TDI trese a nije zamajac

passat 3c 1.9TDI trese a nije zamajac

imam problem sa pasatom , kad je u leru mirno stoji i samo mu malo podignem obrtaje na 950-1000 i osjeti se da trese poslije 1000 obrtaja nista, u voznji nekad osjetim da mi izgubi malo vuce i ko da se ponekad motorom koci pa pusti to se otprilike desava u 4 brzini na oko 2000 obrtaja,

molim sve koji nesto znaju ili su imali ovakav problem da bi daju svoje sugestije i savjete
 
Član
Hoce da trese zbog dizni !!!! Ako se ne cuje lupkanje na leru, znaci da nije zamajac, tako da samo jos dizne ostaju. Neka od dizni ti pravi problem, a to mozes pogledati preko VAG-ove dijagnostike. Udjes u motornu grupu, pa merni blokovi, i tamo pronadji u kojem su ti polju dizne, pa uporedi koja od njih ne valja.

-------------

Zaboravih dodati. Kupi WINS tecnost za prociscavanje dizni kod dizela, i pusti ga da radi na WINS dok to sve ne potrosi, trebalo bi da ti promeni (ulepsa ) rad motora
 
dule-p je napisao(la):
Hoce da trese zbog dizni !!!! Ako se ne cuje lupkanje na leru, znaci da nije zamajac, tako da samo jos dizne ostaju. Neka od dizni ti pravi problem, a to mozes pogledati preko VAG-ove dijagnostike. Udjes u motornu grupu, pa merni blokovi, i tamo pronadji u kojem su ti polju dizne, pa uporedi koja od njih ne valja.

-------------

Zaboravih dodati. Kupi WINS tecnost za prociscavanje dizni kod dizela, i pusti ga da radi na WINS dok to sve ne potrosi, trebalo bi da ti promeni (ulepsa ) rad motora

hvala i mislim da je do njih , nasuo sam pola rezervoara i + atf ulje, pa opet pun + atf ulje i vec je malo bolje, a kontao sam mu raditi re-map ecu da sredim da malo vise ubrizgava a dopit cu i na sznazi , promijenio sam i male stelace na diznam bili su se istrosili, javim sta sam postigao sa re map
 
Član
Ne treba ti niko, mozes ti sam!!! Ima kod nes u Srbiji, i kosta oko 15 eura.
Sve sto treba je da dovodno i povratno crevo (ali posle filtera) ubacis u ovu kanticu i pustis ga da radi. Wynns se moze svrstati kao vrsta goriva na koje motor moze da radi. Ima vecu temparaturu sagorevanja sto skida garez sa ventila, siceva, karika , klipova...itd A Abrazivno je sredstvo pa samim tim procisca i dizne
 
Top