Passat 35i Brave problem???

Passat 35i Brave problem???

Trazio sam po forumu al nisam uspeo naci temu vezano za brave vw passaat i golf 2. Naime nzm kako da resim problem sa ruckama tesko mi se otvaraju vrata skroz. Neki dan mi brava u ruci ostala koliko sam silio da otvorim vrata,jel ima neka caka ili ideja kako resiti taj problem? Hvala unapred
 
Kovacic GT je napisao(la):
Trazio sam po forumu al nisam uspeo naci temu vezano za brave vw passaat i golf 2. Naime nzm kako da resim problem sa ruckama tesko mi se otvaraju vrata skroz. Neki dan mi brava u ruci ostala koliko sam silio da otvorim vrata,jel ima neka caka ili ideja kako resiti taj problem? Hvala unapred

Vjerovatno brave popucale unutra.Nema tu neke cake,promijeni brave i rijesen problem.
 
BHT Ovisnik
na jetti mi je uvijek bilo lako poznati covjeka koji vozi golfa 2:D naime svi tegle da otvore,a ono nece,kao na vecini golfova,bitno je bilo samo stisnuti sa 2 prsta steku unutra i palcem vani,ako sto se i otvara,samo jace pritisnuti i vrata gurnuti i potegnuti prema sebi,jednostavno,ako je to to:D
 
Nije nista popucalo samo teze se otvaraju cuo sam da ima neka caka ali niko nije siguran ako ide to. a to sa 2 prsta znam i sam samo kazem teze ide.:icon_question:
 
BHT Ovisnik
e onda neznam,u mene u starog na passata ja kao iskusni otvarač vrata jedva otvaram,ali eto ide nekako:D stisnem,gurnem i povucem... u kolege je odvaljena steka jer svatko samo vuce ali ga otvorim bez problema,ako ti je do to mjere doslo da ne ide onda kupi druge steke,probaj od golfa 3,nisu skupe ove zamjenske pa vidi kako sluze
 
Top