Passat 3 pitanje oko turbine!

Passat 3 pitanje oko turbine!

Član
Ljudi danas mi se desilo nesto veoma cudno,isao ja da zamenim diskove i disk plocice i vracam se kuci kad odjednom turbina poce piscati kao luda,znaci puno jace nego normalno.
Inace ona malo ono sisti ali nikada mi se nije ovoliko derala kao sada,sta bi moglo da bude motor je 1.6 TD :icon_question:
 
Član
VWClub je napisao(la):
Ljudi danas mi se desilo nesto veoma cudno,isao ja da zamenim diskove i disk plocice i vracam se kuci kad odjednom turbina poce piscati kao luda,znaci puno jace nego normalno.
Inace ona malo ono sisti ali nikada mi se nije ovoliko derala kao sada,sta bi moglo da bude motor je 1.6 TD :icon_question:

I meni je tako isto jedno 15 dana sistala dok nije crkla :icon_cry:

Odmah majstoru i mjenjaj, bar za tvoj auto nije skupa :icon_smile:
 
Član
ja da sam na tvom mjstu parkirao bi auto, skinuo turbinu i vidio u čemu je stvar... Zna se desiti da turbina prestane dobivati ulje pa dođe do belaja... kod mene je ista turbina kao kod tebe i ako ti rikne pravo je teško naći a i ako nađeš neće biti ispod 250KM... zato ti savjetujem da ne voziš auto dok ti to neko ne pogleda...
 
Član
zilla_ je napisao(la):
ja da sam na tvom mjstu parkirao bi auto, skinuo turbinu i vidio u čemu je stvar... Zna se desiti da turbina prestane dobivati ulje pa dođe do belaja... kod mene je ista turbina kao kod tebe i ako ti rikne pravo je teško naći a i ako nađeš neće biti ispod 250KM... zato ti savjetujem da ne voziš auto dok ti to neko ne pogleda...


I meni je tako isto jedno 15 dana sistala dok nije crkla :icon_cry:

Odmah majstoru i mjenjaj, bar za tvoj auto nije skupa :icon_smile:
[/quote]

a jbt zivot vise u pm taman sredim problem sa diskovima i kupim nove dadnem 150 KM za sve i sad ona se*e!
Pa bio sam ja tu kod auto mehanicara kaze on moramo jedan dan skinuti i pogledati sta je to kaze probacemo ju odvojiti od auspuha pa da vidimo kako reaguje.
 
Top