Passat 1,9 TDI

Passat 1,9 TDI

Član
Pozz svima :)
Eh ovako, u pitanju je auto passat b5+, neki dan udjem u auto i vidim da mi vrata ( prednja i zadnja) nisu otkljucana, probam desne prozore otvoriti nece ni oni, probam retrovizor na desnoj strani i njegov grijac ni on ne radi:icon_confused: eh sad da li zna neko u cemu je problem, da li se nekome to desavalo :icon_question:

I usput da pitam, ne rade mi zvucnici na lijevoj strani u vratima, a gledao sam na Cd playeru sve je dobro skopcano, zna li neko sta li bi im moglo biti ?
 
Član
Fale je napisao(la):
Pozz svima :)
Eh ovako, u pitanju je auto passat b5+, neki dan udjem u auto i vidim da mi vrata ( prednja i zadnja) nisu otkljucana, probam desne prozore otvoriti nece ni oni, probam retrovizor na desnoj strani i njegov grijac ni on ne radi:icon_confused: eh sad da li zna neko u cemu je problem, da li se nekome to desavalo :icon_question:

I usput da pitam, ne rade mi zvucnici na lijevoj strani u vratima, a gledao sam na Cd playeru sve je dobro skopcano, zna li neko sta li bi im moglo biti ?


Da ti se nisu prekinile zice u vratima u onoj gumi dok ti nista neradi u vratima? Mislim da su kod tebe na uticnicu, probaj uzeti na kraj gume i okreniti kao da odavijas bocu pa da vidis okolo je li sve zdravo .
 
Član
Franki je napisao(la):
Fale je napisao(la):
Pozz svima :)
Eh ovako, u pitanju je auto passat b5+, neki dan udjem u auto i vidim da mi vrata ( prednja i zadnja) nisu otkljucana, probam desne prozore otvoriti nece ni oni, probam retrovizor na desnoj strani i njegov grijac ni on ne radi:icon_confused: eh sad da li zna neko u cemu je problem, da li se nekome to desavalo :icon_question:

I usput da pitam, ne rade mi zvucnici na lijevoj strani u vratima, a gledao sam na Cd playeru sve je dobro skopcano, zna li neko sta li bi im moglo biti ?


Da ti se nisu prekinile zice u vratima u onoj gumi dok ti nista neradi u vratima?

Ne znam drug ni prednja, a ni zadnja vrata takodjer ne rade :icon_question:
 
Probaj spojiti na dijagnostiku pa ce ti sve reci sta je i kako je a moguce je kako kaze franki prekid u zicama ........
 
Top