Pali mi se lampica !

Pali mi se lampica !

Eh ovako,naime kad palim auto,teze mi pali i "kasljuca" i prikaze mi se ova lampica
eng_man_light.jpg

i zna mi se desiti kad se upali da mi resetuje board :/

U prirucniku koji sam dobio uz auto,koji je na italijanskom,sam procitao nesto pise AVARIA,a ja sam to nas preveo i kontam da nije kakva havarija :D a na netu sam nasao nesto kao engine menagment,tako nasto.

Auto je Fiat Punto mk2b 1,3 MultiJet 51kw 2005 godiste
Nadam se da cete mi pomoci jer sam ja stvarno laik sto se ovakvih stvari tice :/
 
Član
Da, to je za motor lampica, imas neki problem sa motorom, vodi ga na diagnostiku da ti kazu tacno o cemu se radi...
 
buraz i ja sam dobar zdrav i ziv al kad izvadim nalaze uvijek nesto fali ;) , konektuj se negdje pa ces saznati tacan info ;)
 
Little Dragon je napisao(la):
buraz i ja sam dobar zdrav i ziv al kad izvadim nalaze uvijek nesto fali ;) , konektuj se negdje pa ces saznati tacan info ;)

Pa to cu i uraditi,ali eto reko da pitam mozda neko zna sta je,da ne bacam bezze pare...ja sumnjam na senzor radilice al opet ko ce mu znati :/
 
Član
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
_FreaK je napisao(la):
cuj to... do akumulator-A!?!?!?!?! :icon_confused:

Ni ja nisam mogao vjerovati :D uglavnom klema nije bila fino stegnuta i jbg nije mogao da upali radi toga :D

:lol::lol: prije par dana ista situacija :D samo sto se nikakva lampica nije upalila :icon_biggrin:
 
Top