pakao

pakao

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo da podjelim i svama.neki dan cujem pricaju o nekakvom paklu kako su nasli u rusiji dok su busili nekakvu rupu.pa potrazim i na netu da vidim o cemu je rjec.nadem ovu snimku na youtube,ko zna engleski znace sta objasnjava,mrsko mi prevodit.moze se naci i na google jos nekog teksta i sl...pa pogledajte(ovaj poslusajte):icon_question:

drilling to hell
http://www.youtube.com/watch?v=_xdkK8WFFWc
 
BHT Ovisnik
gluposti,netko je davno na forum stavljao nesto slicno,taj neki rudnik sta li je,samo traje 10 min
 
Član
stvar licnog verovanja ili neverovanja! Ovaj snimak me bas i ne dotice u tom smislu, strahovito zvuci... ali dzehennem/pakao se po verovanju tek raspaljuje i tek na sudnjem danu ce biti otvoren za one koji su ga zasluzili...
Zivim sa tim ubedjenjem, i molim se da ja ne budem stanovnik takvog uzasnog mesta!
:cool:
 
Član
deez je napisao(la):
stvar licnog verovanja ili neverovanja! Ovaj snimak me bas i ne dotice u tom smislu, strahovito zvuci... ali dzehennem/pakao se po verovanju tek raspaljuje i tek na sudnjem danu ce biti otvoren za one koji su ga zasluzili...
Zivim sa tim ubedjenjem, i molim se da ja ne budem stanovnik takvog uzasnog mesta!
:cool:
odlicno receno;)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
deez je napisao(la):
stvar licnog verovanja ili neverovanja! Ovaj snimak me bas i ne dotice u tom smislu, strahovito zvuci... ali dzehennem/pakao se po verovanju tek raspaljuje i tek na sudnjem danu ce biti otvoren za one koji su ga zasluzili...
Zivim sa tim ubedjenjem, i molim se da ja ne budem stanovnik takvog uzasnog mesta!
:cool:
odlicno receno;)

:cool:
 
Član
davnooo gledao.. i nikako neam komentara na ovo.. kad sam gledao sav sam se bio najezio..
 
Član
Imao sam taj snimak sa prevodom na nas jezik.
I mislim da je istina jer kako sam skontao da islam to objasnjava.
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
deez je napisao(la):
stvar licnog verovanja ili neverovanja! Ovaj snimak me bas i ne dotice u tom smislu, strahovito zvuci... ali dzehennem/pakao se po verovanju tek raspaljuje i tek na sudnjem danu ce biti otvoren za one koji su ga zasluzili...
Zivim sa tim ubedjenjem, i molim se da ja ne budem stanovnik takvog uzasnog mesta!
:cool:
odlicno receno;)

:cool:

:cool:
 
Početnik
joj gluposti ocam, isto snimak iz neke od sarajevskih kafana, neka muzika uzivo i neka tuca u pozadini:):):)
 
Član
da se nadovezem po jednom predanju dehenem/pakao je dubok toliko da kamen kad se baci u njega 7 godina mu treba da padne na dno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top