P: Sub+AMP+box

P: Sub+AMP+box

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Trenutno mi ovo svirka u autu,i fino zvuci,znaci moze se i poslusati

- Sony slim 10" subwoofer 330W RMS/1200max
Woofer malih dimenzija,ne zahtjeva veliku kutiju a super odradjuje svoju ulogu, U odlicnom stanju,mozda 5 mjeseci svira...

15391a96e08a81aef5da_large.jpg




- Pojacalo Eyebrid 1Y500

- 1 x 350W RMS @ 4 ohms
- 1 x 500W RMS @ 2 ohms

eyebrid%20v.jpg



Sliku kutije nemam , kompresija 29L presvucena u bež kožu.....napravljena da lezi na podu gepeka,woofer gleda gore,na pola je zatvorena kutija,druga pola je prostor gdje je pojacalo sakriveno,.....znaci ne vidi se nista , ni pojacalo ni kablovi

za zainteresirane cu poslikati ,.... samo komplet prodajem,cijena 200KM ;)

Kontakt : 061 463 538
 
Član
izvini na off-u...al ovo pojacalo vrijedi tih para...posjedovao jedno...vrh....za bolje nisam cuo....tezina mu sve sama kaze... izvini jos jednom i lijep pozdrav
 
Član
ja imam ovakav subwoofer skoro isti max 1500 ma predobar ko ga uzme ima da se usreci sigurno i izvini i od mene na off-u
 
Legend
na zalost novac mi treba druze tako da bi to samo u kompletu islo ....nista za off , hvala decki ;)
 
Član
Jel :icon_smile:

E pa kad kolega preporuci, onda cu morati samo jos da se dogovorimo oko detalja :D:D:D
 
Član
"puno" snage malo para= mora valjati:cool:

Evo malo pomoci ako s eneko razumije u tumacenje :
watermark.php

watermark.php

watermark.php

Bogatije od magusa :D:D:D:D
 
Član
UUUUUuuuuuu ima i intercooler :lol::lol::lol::lol::lol:


Znam vidio sam, cuo sam pa da malo i ja basiram i da konacno malo pokrenem ovaj svoj infinity :)
 
Legend
pojacalo na putu drugu "menjic-u" :icon_smile:, woofer ide ovdje meni lokalnom.... moze LOCK ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top