P: Sportske plinske amortizere i sportske opuge Bilstein NOVO LOCK!!

P: Sportske plinske amortizere i sportske opuge Bilstein NOVO LOCK!!

Oglas je stari, radi se amortizerima koje sam ja prodavao, rodjak je to uzeo, pa nije imao svih para da plati, pa stajali, i na kraju mi ih vrati, jer mu trebaju pare za neke popravke, uglavnom nisu ugradjivani na auto...

Znaci set je kompletan, ima na slikama, sva cetiri amortizera sa kljucem za stelanje, case, i sve cetiri opruge, novo sve, ovaj put ide samo komplet, da mi ne smeta to bezveze vise...

Set odgovara na sve modele Kadett-a E, za koja ostala vozila pase, nisam siguran!

Cijena 350 KM

[attachment=34965][attachment=34966][attachment=34967]
 
RE: P: Sportske plinske amortizere i sportske opuge Bilstein NOVO

Bump! Odgovaraju i na Vectru A, jer sam ih ja trebao sebi ugradjivati, medjutim, prodao sam auto!
 
Član
RE: P: Sportske plinske amortizere i sportske opuge Bilstein NOVO

ajde da se neko nadje da kupi opruge i zadnje amorte da ja uzmem samo prednje da popolovimo cijenu...
 
RE: P: Sportske plinske amortizere i sportske opuge Bilstein NOVO

Ako si zainteresovan mogu ti odvojit' sva cetiri amortizera, cijena je ona koju smo prosli put pricali, jbg-a prosli put' ti ne javi, ja mislio ti odust'o, ovaj dodje i odnese, i na kraju vrati, petljanija ziva, ako htjednes da ti opet odvojim amortizere same, javi na pm!
 
RE: P: Sportske plinske amortizere i sportske opuge Bilstein NOVO

BUMP!! HITNOOOOO JEEE.. Postoji mogucnost kompezacije za kakve alu felge 14" ili 15"
 
Član
RE: P: Sportske plinske amortizere i sportske opuge Bilstein NOVO

Ovo je super cijena za ovakvu stvar.
Bilstein je vrh
 
RE: P: Sportske plinske amortizere i sportske opuge Bilstein NOVO

Ma znam, al' jbg-a nije ni to malo para na ovakvom vremenu!

BTW BUMPPPPP
 
Top