P: Passat 2.0 TDI Comfortline

P: Passat 2.0 TDI Comfortline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovako, oglas iz usluge, drug prodaje auto, u extra stanju, moja preporuka ko god ga kupi nece se pokajat

Prodajem PASSAT 2005.god, 2.0 TDI, 140 ks, kupljen u ASA-autu, presao 110 000 km, svi servisi uradeni u asa-autu, posjeduje servisnu knjigu, fabricki alarm, multi lock sistem protiv krade, tipke na volanu, priprema za telefon, grijanje sjedista, dvozonski klima uredaj, bord kompjuter, ESP-sistem protiv proklizavanja, tempomat, srednji naslon za ruku sprijeda i straga, trokraki volan presvucen kozom, fabricki radio sa 6 cd-a, karbonski umetci na instrument tabli, elektronski podesiva stora na zadnjoj sofersajbi, zatamnjena stakla, maglo farovi, niklovane lajsne, alu felge 17" sa novim gumama, metalik plava boja..................................
kontakt telefon: 061-270-563 Mahir, Sarajevo
cijena 25 500 KM
 
Član
kako je dobar i ocuvan, da nisam uzeo peticu odma bi ga kupio... A cijena je iskreno premalena, ja bi ovo cijenio 30, ne znam kako neko moze reci da je ovo skupo, ovakav auto..
 
Član
Astra je napisao(la):
kako je dobar i ocuvan, da nisam uzeo peticu odma bi ga kupio... A cijena je iskreno premalena, ja bi ovo cijenio 30, ne znam kako neko moze reci da je ovo skupo, ovakav auto..

ma druze auto je stvarno extra, ja neznam da ima packe na njemu... momak to mazi i pazi, citav zivot je oko auta i voli auta... kuci ima wap i kompletnu opremu za pranje tako da se ne sjecam da sam vidio ovaj auto prljav, a kamoli sta drugo... a cijeni ga tako jer ce nas narod prije kupit svabu sa 200+ hiljada na satu i bog zna kakvim porijeklom za te pare, i pricat kako je tih 200 hiljada ko nasih 100, nego ovaj auto koji izgleda stvarno koda je tek iz salona izvucen sa odlicnom opremom i servisnom knjigom, zagarantovanim porijeklom (iz ASA auta) itd... ja sam ga htio sebi, al ipak mi je prioritet bio NOV auto...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top