Originalni inox okviri za tablice

Originalni inox okviri za tablice

Član
Okviri za tablice su napravljeni od inox nehrđajućeg materijala. U setu dolazi prednji i zadnji okvir + inox sarafi

MOB: 061/ 375 - 480

Garancija na prozvod 3 godine. Made in Germany

Kako možemo razlikovati INOX okvire za tablice od "lažnjaka"?

Plastični su puno lakši od INOX okvira i na opip rukom ćete osjetiti plastiku, a čini se da takvi okviri i pretjerano sjaje. Uz plastične na tržištu se pojavljuju i metalni okviri koji imitiraju INOX okvire, a njihova je mana ta da se radi o metalnim okvirima koji su pocičani (galvanizirani). Ako se radi o lošoj galvanizaciji takvi okviri počinju korozirati (hrđati) već nakon 6 mjeseci. Metalne okvire razlikujemo od INOX i po cjeni kao i plastične u odnosu na INOX - ako postoji ne logična razlika u cijeni za pretpostaviti je da se radi o imitaciji.

Može li INOX hrđati?

INOX okviri NIKAD ne hrđaju jer je to nehrđajući materijal (doduše postoji mala mogućnost i tada je moguće da u roku 100 godina možda izbije mala hrđa ali malo tko od nas će to doživjeti). Mislim da nitko od nas ne želi imati korozirani okvir za tablice tako da se INOX okvir za tablicu nameće kao logično rješenje.


Akcijska prodaja : 1.11.2010.-30.11.2010 . Akcija traje do isteka zaliha.

Cijena: 50 KM
 

Prilozi

  • lexus.jpg
    lexus.jpg
    44,3 KB · Pregleda: 74
Član
ljuboje je napisao(la):
inox nije magnetican... ;)
ima nekih vrsta koje jesu,ali ih je vrlo malo...

Neznam iz kojeg konteksta je magnetican? Opisana je razlika u odnosu na lazne okvire plasticne i metalne koji se farbaju da izgledaju kao inox. Pozdrav
 
Član
ja imam ove inox okvirove. Placeni oko 60km,ne znam tacno u marku. Inace nisam ljubitelj okvirova,ljepse je kad je sama tablica,al otkako sam uzeo okvirove ne mislim ih skidat.Pravo mi se svidjaju;);)



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
ArminM je napisao(la):
ja imam ove inox okvirove. Placeni oko 60km,ne znam tacno u marku. Inace nisam ljubitelj okvirova,ljepse je kad je sama tablica,al otkako sam uzeo okvirove ne mislim ih skidat.Pravo mi se svidjaju;);)



Uploaded with ImageShack.us
[/quote

hvala na komentaru, ovi okviri su dugotrajni. Pozz
 
Top