oprala se uplatnica za kaznu

oprala se uplatnica za kaznu

Član
Neki dan mi napisase kaznu za svjetla u po dana,30KM, i danas mi mama opra uplatnicu zajedno sa jaknom....sta raditi sad, vjerovatno otici u policijsku i sta vec...:D
 
Član
Ak se vidi broj racuna na uplatnici, uzmi drugu praznu i prepisi sve s one i uplati.

Ak se bas skroz ispralo, morat ces do policije da ti kazu sta i gdje uplatiti...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ak se vidi broj racuna na uplatnici, uzmi drugu praznu i prepisi sve s one i uplati.

Ak se bas skroz ispralo, morat ces do policije da ti kazu sta i gdje uplatiti...

hvala na odgovoru boki

ispralo se bas sve
 
Član
Imam ti ja broj računa ako hoćeš da javno objavim, jedan sa kazne za parking jedan sa zabrane, te uplatnice sam jedine sačuvao, zpr zaboravio zapaliti.heh.

Uplatnice su napisane na području kantona Sarajevo, jedna pored doma armije a druga kod principovog mosta :)
 
Član
objavi ti slobodno, mozda nekom zatreba, a meni su napisali kaznu u kiseljaku....ja ne znam kako to ide, mozda ima i razlike u njihovim brojevima racunima.... :icon_rolleyes:
 
Član
mislim da ti je najbolje otici u cips jer se kod njih vodi baza svih kazni. samo nezz dal mozes u bilo koji ili moras tamo gdje si ti prijavljen. mislim da bi se kod njih to najlakse rijesilo, da ti daju podatke koji su potrebni da uplatis...
 
Član
aa odes do lokalne stanice gdje su ti udarili kaznu i pitas da ti daju broj racuna da mozes uplatit,
 
Član
odes u postu gdje se izdavaju vozacke dozvole, das licni kartu, gospodja/gospodin ukuca tvoj maticni broj i isprinta ti na papiru sve kazne koje imas sa svim podacima, izmedju ostalog i broj racuna na koji trebas uplatit, odma na drugom salteru gdje su uplate/ispplate kupis uplatnicu 20 Kf kosta i popunis je i uplatis i odma tu uplatnicu ovamo gospodji sto ti je isprintala taj papir odneses da ti sravni kazne...
 
Član
ibizasa je napisao(la):
Imam ti ja broj računa ako hoćeš da javno objavim, jedan sa kazne za parking jedan sa zabrane, te uplatnice sam jedine sačuvao, zpr zaboravio zapaliti.heh.

Uplatnice su napisane na području kantona Sarajevo, jedna pored doma armije a druga kod principovog mosta :)

Ovo sto je dulox predlozio je najbezbolnije i najbolje :)

A evo broja računa uplatnica za ove moje gore navedene kazne:

UNICREDIT BAN - DEPOZITNI RAČUN KANTONA SARAJEVO
Kod:
3389992219918263
Vrsta prihoda: 723123
Općina: 077
UNICREDIT BAN - DEPOZITNI RAČUN KANTONA SARAJEVO
 
Član
broj racuna je istii za sve kazne novcane sto nam zohari napisu( parkiranje, pojas, svjetla, itd) broj opstine je 077 za kanton sarajevo jer centar im je u novom sarajevu,. razlika su nam samo po pozivu na br tj. svaki prekrsaj nosi svoj broj i po tome se vodi prekrsaj,. e sada ako treba sutra prepisem sve br. opstina mada vam to nije sigurno jer ima ovih letecih sto promjene kanton okolina sarajevskog i policija rs tu je malo drugacije,,.,
ako sta treba za kazne da pomognem kakav br. znate gdje sam
 
Član
DuloX je napisao(la):
odes u postu gdje se izdavaju vozacke dozvole, das licni kartu, gospodja/gospodin ukuca tvoj maticni broj i isprinta ti na papiru sve kazne koje imas sa svim podacima, izmedju ostalog i broj racuna na koji trebas uplatit, odma na drugom salteru gdje su uplate/ispplate kupis uplatnicu 20 Kf kosta i popunis je i uplatis i odma tu uplatnicu ovamo gospodji sto ti je isprintala taj papir odneses da ti sravni kazne...

to je ustvari CIPS ;)
 
Član
ma da :icon_biggrin: najbolje otici u cips gdje si prijavljen i tamo rijesit sve. Ionako moram po saobracajnu....auto mi u procesu reganja i ja dobijem kaznu :lol: :lol:
 
Top