Opljačkana Energopetrolova pumpa u Novom Sarajevu

Opljačkana Energopetrolova pumpa u Novom Sarajevu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eh tako treba kad oni nas kradu idu raja sad malo njih :cool:

Nepoznata osoba sinoć je oko 22.30 sati uz prijetnju pištoljem opljačkala benzinsku pumpu Energopetrol u ulici Topal Osman Paše u Novom Sarajevu.

Muškarac je ušao u radnju benzinske pumpe i prijeteći pištoljem otuđio za sada nepoznatu sumu novca iz kase te pobjegao u nepoznatom pravcu.

O ovom događaju obaviješten je tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu, a policijski službenici rade na rasvjetljvanju navedenog krivičnog djela, identifikaciji i pronalasku izvršioca, saopćeno je iz MUP-a KS.

preuzeto sa
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/opljackana-energopetrolova-pumpa-u-novom-sarajevu/120906063
 
Legend
zasto mislis da oni nas pljackaju ?
pa u CG je litar goriva 1.50€.. fakticki imamo najjeftinije gorivo u regionu, drugo je sto smo nesposobni pa nam je nizak standard.. da imas platu 1000€ a ne 500km ne bi sipao za cvaju nego za petobanku i bilo bi ti extra ;)
 
Član
Da si to rekao za njihovu upravu pa hajd al za covjek koji radi tu... nigdje veze! Pa ne radi on sto ih voli nego sto mora da radi.
 
Član
najvise se pljacka ep u vogosci mislim dnevno par puta

samo mi zao ljudi koji su ovo prezivjeli znam kako im jee:icon_cry:
 
Član
nepoznata osoba
otudjila
nepoznatu sumu
i otisla u
nepoznatom pravcu

profesionalno! :D
 
Dogovore se dva radnika ili koliko ih je vec u smjeni, podijele pare, kazu bio maskiran, lupe auto, kao nisu vide broj i cao:lol::lol:
Bio je slucaj u Brckom, u nocnoj smjeni, i ako je gazda rekao da ne drze vecu kolicinu para, ipak se desilo:lol:, i nakon petnestak dana, jedan od radnika smjene dao otkaz i pravac Austrija:lol::lol:
 
Član
ovi iz ep su starasno dobri momci mada su stariji(mesa, izet,danis) i tesko da su oni mogli sta organizovat ep na dan skupi nekih 5-6000 pazara max
to se radi osiguranja ne kaze koika je suma bila :lol: il da otezaju ovima brojennje

a murji lakse tako napisat izvjestaj da neznaju koga da traze jer oni dobro znaju ko je to..,
 

JD.

Član
pljacka te drzava a ne EP koji je i sam u dugovima milionskim vjerovatno

da je lik nasuo gorivo pa pobjegao pa da kazemo ajd svaka cast nek ih je malo zajebao... probaj i ti mozda upali par puta ;)
 
Legend
pljacka drzava i ova naftna mafija koja se ocigledno tako dobro udruzila, i imaju nekog ko odmah usvaja cijene koliko god da ponude..
sjecamo se kad je gorivo bilo 2.75 barel je bio cca 130$, kasnije je barel spao na cca 80$ a gorivo pojeftinilo za 20 feninga, pa ko je lud ovdje ?

sa druge strane niko se ne zali, ni prevoznici, ni taxi, ni gras, ni gradjani, tako da je ta cijena valjda ok za nas standard..

..sto neko rece neki dan, oni koji "nemaju" sipat ce uvijek cenera, koji imaju malo sipat ce cvaju pa koliko god predju sa tim.. oni koji imaju (a njih je jako malo) sipaju koliko god da je gorivo, njima to i ne smeta..

a pametni stavljaju plin :D
 
Član
ja sipam za 30 sta cu jedva i to, a sta cu za cvaju ne dobijem ni 10 litara sramota me ... :icon_confused:
 

OmO

Član
:lol: Kad bi me bilo sramota sipati za 10-20KM ne bih nikad ni nasuo goriva u auto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top