Opel Insignia - Servisi

Opel Insignia - Servisi

Član
Pozdrav forumasi,

Posjedujem Insigniu 2011. godiste, presla 12000 km. Uskoro mi se blizi treci servis. Naime, primjetio sam da mi se najcesce u drugoj brzini auto pocne gusiti ( kao da izgubi gas na kratko, ali vrlo kratko ) i nakon toga je sve normalno. Moja pretpostavka je da je problem do filtera tako da cu ovih dana otici do servisa i provjeriti isto.

Sto se tice ove teme, zelim da vidim iskustva ostalih clanova sto se tice samog opel servisa. Zanimaju me cijene, kvalitet rada, eventualne reklamacije kako su prosle itd itd..

Ja sam do sad sve svoje Opel-e servisirao u Tuzli, medjutim sad sam u Sarajvu i mislio sam posjetit ovaj Opel servis koji je na Barama ( Sip-u ).

Zanimaju me iskustva onih koji su vec posjetili taj servis. Kakve su cijene, kako rade momci? Da li bi neko mogao povuci paralelu Opel servisa u Tuzli i u Sarajevu.

Takodjer, ono sto bi volio znati je ( ovo je cula kazala ) to da mi neki ljudi govore kako bukvalno odu na servis da oni dijagnosticiraju sta treba zamijenit i onda te iste dijelove nabave u vlastitoj reziji i vrate se u servis gdje im ovi naplate samo ruke. To ih izadje puno, puno jeftinije. Da li je ovo tacno i ako je tacno gdje i kako nabaviti dijelove ( pogotovo ove sitne koje papreno naplacuju filtere ovog onog.. ).

Puno pitanja za pocetak, ali se nadam da ce se naci neko ljubazan i pokusati dati odgovore na ista :).
 
Top