Opel insignia opc

Opel insignia opc

Član
jedan od najljepsih automobila trenutno na trzistu, opelov najbolji primjerak definitivno,, sav je do 00:cool::cool::cool:
uljepsa mi noc ovim slikama,,, unutrasnjost je :icon_eek:
 
Član
samo steta sto nisu ostavili GSI umjesto OPC,,ali extra izgleda :icon_smile::icon_smile:
 
Član
ArminM je napisao(la):
jedan od najljepsih automobila trenutno na trzistu, opelov najbolji primjerak definitivno,, sav je do 00:cool::cool::cool:
uljepsa mi noc ovim slikama,,, unutrasnjost je :icon_eek:

Ja znam da ti zelis da ona bude trula ze jedno 3 godine:lol::lol::lol:
Inace OPC je sila. Vozio sam jednu i to bas Arden Blau ili OPC Blau, gubio sam dah na momente u vožnji
 
Član
A20DTH je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
jedan od najljepsih automobila trenutno na trzistu, opelov najbolji primjerak definitivno,, sav je do 00:cool::cool::cool:
uljepsa mi noc ovim slikama,,, unutrasnjost je :icon_eek:

Ja znam da ti zelis da ona bude trula ze jedno 3 godine:lol::lol::lol:
Inace OPC je sila. Vozio sam jednu i to bas Arden Blau ili OPC Blau, gubio sam dah na momente u vožnji

ne zelim bogami,,nemam razloga da mrzim bilo koju marku vozila, nisam ja od onih pacenika:cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
A20DTH je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
jedan od najljepsih automobila trenutno na trzistu, opelov najbolji primjerak definitivno,, sav je do 00:cool::cool::cool:
uljepsa mi noc ovim slikama,,, unutrasnjost je :icon_eek:

Ja znam da ti zelis da ona bude trula ze jedno 3 godine:lol::lol::lol:
Inace OPC je sila. Vozio sam jednu i to bas Arden Blau ili OPC Blau, gubio sam dah na momente u vožnji

ne zelim bogami,,nemam razloga da mrzim bilo koju marku vozila, nisam ja od onih pacenika:cool:

Ma sala samo;):lol::lol:
Inace OPC je...:cool::cool::cool:
 
Član
shurda je napisao(la):
samo steta sto nisu ostavili GSI umjesto OPC,,ali extra izgleda :icon_smile::icon_smile:

:lol::lol::lol::lol::lol: OPC- opel performance center


on topic: Vidjam jednu plavu, bas ona opc plava boja, auto je cista perverzija:cool:
 
Top