Opel corsa

Opel corsa

Hello!

Evo ja za sada slijedin upute, pa po nalogu da predstavin auto.
Odma da kažen nista extra, klasični gradski auto, kakav mi za sada triba i kakav si trenutno mogu priuštit :lol:

Pa da krenem:

opel corsa twinport 1.2
god: 2005
boja: metalik siva (siva s efektom po prometnoj)
hp: 80
ccm3: 1200
oprema: ABS, mp3, klima, zračni, el. podizači (prednji, zadnjih ni nema :icon_smile:),
podesiva svitla i vozačevo sidalo po visini, dizalica i rezervno kolo :lol: ,
te naravno ono najvažnije i neizostavno šal Hajduka pozada :cool:

Uzea ga u prvi misec ove god na oko 50 000km i za sada san prezadovoljan (sad je na 76), troši malo, šta mi je najbitnije, a kad ga se stisne može taman koliko triba ;) , ne bi falilo malo snage radi startnosti, ali za magistrale ok.

Eto toliko za sada, pozdrav! :123:

p.s. Od planova šta se tiče nadogradnje, jedino možda alu felge kad za to dode vrime, a ostalo ću još vidit, pokazat će vrime....
 
Evo da i pošaljen te slike.... :icon_smile:
Za sada samo ova, ali kad operen auto i buden ima malo više vrimena bit će još koja! ;)

Pozdrav! :123:
 

Prilozi

  • DSC00295.JPG
    DSC00295.JPG
    500,5 KB · Pregleda: 31
BHT Ovisnik
fina corsica,u zadnje vrijeme mi se pravo sviđaju,daju se lako srediti,za pocetak kako rece trazi kakve felgice,spustanje pa ostalo:cool:
 
panajotis je napisao(la):
fina , malo poruzna navlaka za volan :)

Ne sviđa se ni meni, al bila je vec na njemu (neka žena ga je vozila), pa san je ostavia da ne gori volan, ipak ovdi u nas liti prži sunce ko manito, a ja neman garažu pa san je samo zato ostavia, no sad za par dana čim zaladi leti skupa s ovin ružnim navlakama.
:cool:
p.s. zna li neko koliko dođu lipe orginal navlake po BiH, najviše me zanima koliko se kreće cijena po Sarajevu
 
Član
150-200KM su ti presvlake otprilike .. rade se na tvoja sjedista u platnu ili eko kozi
al mislim da u Vitezu ima neki najbolji majstor :D
 
Član
znaci jos jedan kolega sto ima nesto hajdukovo u autu :D
ja imam nazad isto sal,peskir,kapu.. :D
corsa ko corsa,sipaj i goni :D
 
Top