Opel Corsa Limited B&W edition

Opel Corsa Limited B&W edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da predstavim od rodjaka mog prvog autic kupljen prije par dana pa danas malo prali aute kod mene i opalili par slikica...

naime Opel Corsa 2009 Limited Black and Whitte edition

limitirana serija
17ke sa gumama 215 45 17
motoor benzin 1.4 (ispravka 90 ks a ne 100)
oprema limited....
digi klima veliki bord na centralnoj konzoli komande na volanu cd mp3 sport sjedala polukozna itd itd uglvanom jako kompletan auto...

photo0121.jpg

photo0122z.jpg

photo0123.jpg

photo0124q.jpg

photo0125b.jpg

photo0126d.jpg

photo0127e.jpg

photo0128z.jpg

photo0129a.jpg



poslikam josh unutrasnjost koja je sva lakirana u crnu i bjelu boju...

poruceni su josh original bixenon farovi i to je to nema vihse planova sem sipanja goriva... pozz
 
Član
ma stace ti orginal bixenon,trebo si bixenon kit uvaliti u ove farove :D:D

s vana je pravo lijepo auto,prelijepo,cekamo slike unutrasnjsti da vidimo black&white iznutra
 
Član
jbg zaboravio poslikat a crna sjedala pola koza pola platno prosivena bijelim koncem i ins tabla ofarbana u crno a oni lufteri bijeli lakirani...
 
Član
Ima ovakva Corsica u Sarajevu, bash sam neki dan pricao sa likom kaze da ide extra za 1.4 , mi mu predlagali samo da uradi bijelu cizu po rubu felgi ... :D

Al kaze da je pravo puno platio !
 
Vidio sam je cini mi se neki dan kod filozofskog.

Sve je to fino i krasno,limited ofo,ono,ali 1.4 :D Bolje za pare tog "limited" dat na vise kubika :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Vidio sam je cini mi se neki dan kod filozofskog.

Sve je to fino i krasno,limited ofo,ono,ali 1.4 :D

oprosti sta ti ono vozis'? 3.2??


btw dosla ga je ko obicna korsa jer je kupio puno auta u inter autu tako da...

i da nevidim zasto je smijesno imati corsu 1.4 sa 100 ks za gradsko auto koja super vuce i sa 24h upaljenom klimom do maksimuma a ne trosi puno... za puta ima a4 avant 2009 170 ks tdi...
 
Član
Predobra netreba nista vishe za grada se ubio autic i felgice extra a vidio sam jednu slicnu na cesti fkt odlicno izgleda!!:cool:
 

JD.

Član
kao prvo to auto ima 90 a ne 100 ks.. u svakom slucaju sasvim dovoljno za takvo auto.

kao drugo, original bi-xenon farovi ne postoje na Corsi... jedino sto se moze uzeti su farovi sa lecama, ali i oni dodju halogeni... tako da xenon mozes samo naknadno stavit

i na kraju, auto jebeno izgleda bas... :)
 
Član
JD. je napisao(la):
kao prvo to auto ima 90 a ne 100 ks.. u svakom slucaju sasvim dovoljno za takvo auto.

kao drugo, original bi-xenon farovi ne postoje na Corsi... jedino sto se moze uzeti su farovi sa lecama, ali i oni dodju halogeni... tako da xenon mozes samo naknadno stavit

i na kraju, auto jebeno izgleda bas... :)

hmmm pojma nemam zat sam napiso u zagradi ko mescini da je 100 al moze bit i 90 svejedno super je to...


za farove rece mi da imaju bixenoni i da bi ih volio uzeti opet prenosim...
 
Član
Tooo extra... prelijepa.

Ma bixenon kit uzmite i u te farove ubaciti... nema potrebe mijenjat išta, bit će puno ljepše ;)
 
Legend
ajooj malisan je stvarno prelijep.....1.4 100KS ....ufff za ovakav autic to je itekako dobro
 
Pike_gti je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Vidio sam je cini mi se neki dan kod filozofskog.

Sve je to fino i krasno,limited ofo,ono,ali 1.4 :D

oprosti sta ti ono vozis'? 3.2??

Its not mine,its my mom's:D

Nema veze sha ja vozim,samo kazem da je cisti sminkeraj platiti vise (tako neko rece u temi) za crni krov i mat crne felge kad mozes za te pare dobiti koji kubik vise.Al ok,neko voli sto je sminker :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top