opel corsa c

opel corsa c

Evo da predstavim i ja svoja kola,rijec je o opel corsi c 1.2 16v,75konja,2002god, uvezena pre mjesec iz italije.slabo cuvano auto,ali sad polako cu ja to da vracam u normalu koliko se bude moglo .



unutrasnjost je bila u ocajnom stanju

pa sam odradio dubinsko




 
Član
super corsa izgleda pravo ocuvana i slike su i vise nek prejake cime si ovo sliko samnji rezoluciju malo ne moze mi slika na monitor da stane....;)
 
Član
soffa je napisao(la):
super corsa izgleda pravo ocuvana i slike su i vise nek prejake cime si ovo sliko samnji rezoluciju malo ne moze mi slika na monitor da stane....;)

:lol:

A čovjek fino napisao da je slabo očuvano i da ga vraća u fino stanje.;)
 
Član
pa ja po slikama kao sto vidim izgleda mi ocuvano i unutras njost isto jos da nam je haubu otvorio,,al mozda sto je tek oprao pa onako izgleda mi bas...jojj ogii i ti nadjes svaki detalj makar me nasmija....:icon_smile:
 
nije momak skontao sta sam napisao mada na slikama se ne vidi toliko,ima nekih ogrebotina kontam to do kraja godine sredit al otom potom,uzeo sam i neke felge za nju,danas samo stavio dve da vidim kako izgleda evo to je to otprilike
 
dobra jest,al nije to to sto ja hocu,nemojte da vas buni ime kod mene,imao sam pre passata,a sad pored korse posjedujem dva golfa,to jest ukucani moji.
evo jos jedna slika sa felgama
 
RE: opel corsa c (totalka)

corsa totalno razbijena,prodana tako za 1000km,ja imam fiksator na desnoj nozi,opercije i bla bla...:icon_sad:
moze lock...
 
Top