Opel calibra

Opel calibra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Malo sam se zainteresovao, koji bi bio naj rad, i nadjoh ovo, definitivno je jedan od mocnijih crteza.

lotec_calibra.jpg
 
Član
Ovo mi nimalo ne lichi na Ps,m0zhda neki detalji ali sve izgleda kao da je stvarnost :icon_confused:
 
Član
farovi i desni retrovizor se vidi da su "nacrtani", a ostalo perfektno...

@freek: pa zar vec C5....jedva cekam da vidim i to cudo :D
 
Član
Lijepo nema sta, posebno farovi! Nista nije previse, lijepo kulturno, ako ne gledamo ova LSD vrata! Uglavnom super!
 
Član
nije lose ...al ima puno boljih radova ... najbolji tuneri VT na sceni su ROOBI on mi je najbolji a onda .. Jakusa i ostali ...
 
Legend
Z@gY je napisao(la):
nije lose ...al ima puno boljih radova ... najbolji tuneri VT na sceni su ROOBI on mi je najbolji a onda .. Jakusa i ostali ...

Nebih se slozio, meni je ovo savrseno. Realnost na nivou, skroz dobro.
 
daki je napisao(la):
Z@gY je napisao(la):
nije lose ...al ima puno boljih radova ... najbolji tuneri VT na sceni su ROOBI on mi je najbolji a onda .. Jakusa i ostali ...

Nebih se slozio, meni je ovo savrseno. Realnost na nivou, skroz dobro.

mozda... ali pogledaj samo haubu... tu nista nije u geometriji nekoj. tu je fulao ono pravo! samo jos svjetla nije trebao tako da kaki. inace stvarno skidam kapu izgledu ostalih modifikacija.
 
Član
cudo ej odradjeno stvarno.....cak me i zavaralo da je ovo pravi model dok nisam vidio retrovizore i svijetla hehe :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top