OPEL ASTRA by tvrdoglavi

OPEL ASTRA by tvrdoglavi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
malo vjezbao refleksije :D
original:
http://www.autowp.ru/pictures/opel/astra/autowp.ru_opel_astra_hatchback_86.jpg

by tvrdoglavi:
opelastra3800x600_72294.jpg


HR:
http://slike.hr/slike/opelastra3copy_9a05a.jpg.html
 
Član
super si odradio...svaka cast..a mozes mi rec na pm..kako pravis ove refleksije..na autu..gledao sam po tutorijalima al nema
 
Legend
malo ti je zadnja felga flat,i kruzi je zajedno s gumom,a rad super,svidjaju mi se refleksije na staklima:cool:
 
Nexus je napisao(la):
malo ti je zadnja felga flat,i kruzi je zajedno s gumom,a rad super,svidjaju mi se refleksije na staklima:cool:

ej moj nexus da ti znas koliko sam se ja napatio sa ovim felgama...ovo je treci set koji sam mjenjao...nisam mogao naci na autu i uzmem studijske,tako da sam zadovoljan kako je ispalo :D

taaky...tesko je to objasnit,dok ne uzmes da radis i skontas sam...ugl radi se brushem i gledas da refleksija na autu bude kao nebo na pozadini...uzmi brush i vjezbaj,ceka te dug put :icon_sad:
 
Član
a uzmem brush..i uzimam svjetlije nijanse boje..a kako mislis od neba..nako od oka...to radim..ili npr onaj odsjaj na cesti od auta..jel na isti fazon
 
Taaky je napisao(la):
a uzmem brush..i uzimam svjetlije nijanse boje..a kako mislis od neba..nako od oka...to radim..ili npr onaj odsjaj na cesti od auta..jel na isti fazon

ne od oka,uzimas sa neba...prije toga napravis novi prazan layer i onda tako brushah,kad zavrsis stimas opacity ;)
 
ne odoka nego imas tool eyedroper i pomocu njega uzmesh boju s neba

super je...reko sam ti za felge na vtbih :lol:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
A tablica:icon_question:

sta je sa tablicom :icon_confused:

Zar ne treba crtica izmedju A i one 3 nule:icon_question: :lol::lol::lol::lol::lol:

svaka cast kad si to primjetio :lol: stavio sam jednu,al za tu drugu...pad koncentracije pa zato...trazio font za ove brojeve i zaboravio :D

Jbg, druge zamjerke nemam:cool: Samo rokaj, druze, dobro ti ide;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top