Obrvice za golf 4

Obrvice za golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
obrvice za štop svjetla ?
ili obrve sto idu na far,imas one bez izreza za zmigavac i sa izrezom,ako su ti oba ona krugica zmigavac onda ide valjda ova sa izrezom za zmigavac
 
lov2xlr8 je napisao(la):
obrvice za štop svjetla ?
ili obrve sto idu na far,imas one bez izreza za zmigavac i sa izrezom,ako su ti oba ona krugica zmigavac onda ide valjda ova sa izrezom za zmigavac

ide šta ti se sviđa, ne mora imati izrez za žmigavac
zato što ravna obrva opšte ne prekriva žmigavac:cool:
 
Član
Obrvice za farove, bez izreca za zmigavac, one sa izrezom izgledaju nekako skolski,obiso sam sve buvljake, nema ih:lol:
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
obrvice za štop svjetla ?
ili obrve sto idu na far,imas one bez izreza za zmigavac i sa izrezom,ako su ti oba ona krugica zmigavac onda ide valjda ova sa izrezom za zmigavac

ide šta ti se sviđa, ne mora imati izrez za žmigavac
zato što ravna obrva opšte ne prekriva žmigavac:cool:

pijacarskih ima kracih ovakvih onakvih
kamei pravi obrve sa izrezom i bez,kod auta sa dva zmigavca kao kod mene mora biti sa izrezom da ne ometa propise tak pise,jer pokriva vise od pola gornjeg zmigavca,i ja sam zato na svoje auto stavio sa izrezom ;)

pazi kad budes uzimao da nisu providne ko casa od jogurta ;)
kamei kosta nekih 20 eura a extra su
 
kod mene su isto kamei,al ja sam ih nasao za 4 KM (cojk cijenio 5KM)na polovnjaku...hehehe...ko je sretan ni u hali nece ostat gladan:lol::lol::lol:
kako druze nemozes naci nigdje,pitaj kakvog autolimara dali ih ko pravi ili prodaje,obicno to oni znaju dobro...moje iskustvo!:icon_smile:
 
AdisTDI je napisao(la):
Obrvice za farove, bez izreca za zmigavac, one sa izrezom izgledaju nekako skolski,obiso sam sve buvljake, nema ih:lol:

ma da si obisao sve nasao bi:p nisi bio u gradisci:) ako ti je toliko tesko naci posalji pare pa cu ti kupiti ovdje i poslati, ili ti nas sviju malo zezas sa ovom temom:D:icon_question:
 
Član
Uzimam ove iz tuzle, dolaze na adresu, mozda usput uzmem i masku bez znaka, a prije toga cu da ga chunujem sa izolir trakom, :cool::cool:ko danas u travniku sto sam vidio, shef uradio spojler na kadetu od plasticnih cijevi za vodu, hu hu hu,interesantno:lol:
 
Član
sta se desilo sa starim dobrim bad lookom? niko vise ne produzuje haubu vec se neke plastikice kupuju a? :D

i ja sam planirao obrvice za seat ibizu mk3 pa sad ako neko zna gdje ima kupiti nek javi :D

a i bas me interesuje sto se ovo gotovo niko vise ne odlucuje za produzivanje haube, jel to isfuralo il sta? :D

prije je u svakom drugom projektu to bio dio planova za buducnost :D
 
Član
ma samo obrvice, na haubi mi je fabricki lak tak da ne zelim da ista diram, hebi kako je stanje na nasim cestama predes 1000 km po svakom kilometru ima 10 oljustenja laka:icon_mad:, a ako je fabricki ipak mslim manja je mogucnost
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top