obrve?

obrve?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pitanje....zna li neko ko radi obrve od plastike...ima li ko da se bavi stim,,puno mi dait 100KM za obrvu za golfa 1....ako ko zna nekog da mi ga preporuci volio bih da to uradim poizdrav :)))););)
 
Član
imas u sarajevu ja mislim da te dodje 10KM. radi jedan plasticar. evo ti broj pa vidi sa njim 062117700 Isko
 
Početnik
u sarajevu na autopijaci 10 maraka ta obrva, zamolio nekoga iz Sa da ti kupi i posalje postom, platis postarine 11,80KM, i izadje te 21,80KM.

PS: pitaj Chuzu da ti to odradi, on je cesto na autopijaci ;)
 
Član
@ emirex
da se i ja ukljucim sa svojim pitanjem... jel taj plasticar ima gotove delove ili sam pravi, meni bi to trebalo za mog Pola... Dao bi mi prijatelj taj deo sa svog auta za kalup kako bi meni majstor izlio isti...
zanima me, da li imas iskustva sa tim covekom, jel kooperativan, da li mogu da ga pozovem i postavim koje glupo pitanje?
:icon_exclaim:

eto ja cu ti poslati tu obrvu ako bude imala na autopijaci...
ja ne propustam ni jednu nedelju :icon_smile:...
 
Član
Ima i onaj plasticar u Orasju il gdje vec bi u tom dijelu kod njeg je 15 KM za golf 2 iso riodjak kupio ....

Mogu pitat gdje je tacno ako ne nadjes gdje drugo

A imas i na arizoni pored ceste ona jedna radnja auto shop kozmetika ima gotovo za sva auta obrvice nisu nes posebno izlivenene al daju se sredit 15 KM su i tu ....
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ima i onaj plasticar u Orasju il gdje vec bi u tom dijelu kod njeg je 15 KM za golf 2 iso riodjak kupio ....

Mogu pitat gdje je tacno ako ne nadjes gdje drugo

A imas i na arizoni pored ceste ona jedna radnja auto shop kozmetika ima gotovo za sva auta obrvice nisu nes posebno izlivenene al daju se sredit 15 KM su i tu ....


ajd mi probaj naci tacnu lokaciju..da vidim sta mogu uraditi :)
 
Član
raptor je napisao(la):
ebga...sarajevo jedno 50KM goriva i opet ce doc do 100KM...:) znas li koga iz tuzle;)

sta ti drug vozis da potrosis 50KM do sarajeva i nazad:icon_confused:

deez je napisao(la):
@ emirex
da se i ja ukljucim sa svojim pitanjem... jel taj plasticar ima gotove delove ili sam pravi, meni bi to trebalo za mog Pola... Dao bi mi prijatelj taj deo sa svog auta za kalup kako bi meni majstor izlio isti...
zanima me, da li imas iskustva sa tim covekom, jel kooperativan, da li mogu da ga pozovem i postavim koje glupo pitanje?

ma za svoje pare mozes da pitas sta hoces.
ja sam kodnjega uzeo svoje obrve i evo od 2006 stoje bez problema i nije im nista. ja ne znam jel lik izljeva kalupe ili vec ima gotove pa prema njima pravi. znam da bude svake nedjelje na Autopijaci i kad sam ja kupovao obrve on ih nije imao kod sebe taj dan pa ih je donio u sljedecu nedjelju. nazovi pa pitaj nista te ne kosta
 
Član
ima ba covjek radi te obrve za 3-4 marke samo mu odneses 2 kanistera il koji lavor.....al ti izaberi boju tih kanistera i lavora,a mogu i ukrasne karnisle,samo mu nemoj nosit zavjesa na karnisli jer ako se zainati presvuce ti i sjedista zavjesom.evo ti broj 061341143...
 
Član
:lol::lol::lol::lol:

a znaci ovaj sto radi obrve je zapravo baja na autopijaci sto prodaje kalupe za betonske stubove, lexus stopke, kozne podguzne podmetace... stoji na samom uglu, obicno se ne vidi od dima psecih cevapa? jel tako?
 
Član
deez je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol:

a znaci ovaj sto radi obrve je zapravo baja na autopijaci sto prodaje kalupe za betonske stubove, lexus stopke, kozne podguzne podmetace... stoji na samom uglu, obicno se ne vidi od dima psecih cevapa? jel tako?

Tako je, bude golf IV karavan ili golf 2-ka... A kad nema iske, bude mu tajo, stari mudri trgovac :D
 
Član
vozim golfa 1...ne bi prelazio 120Kilometara radi obrve da je od zlata ha ja...50km mi more bit goriva i da se vratim ;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top