obavezno posjetiti ovaj link

obavezno posjetiti ovaj link

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovo je extra, ko ne klikne nece znat sta propusta, maja sam poludio:icon_smile:;);)
ali na vlastitu odgovornost, nisam kriv ako sta bude kompu , kod mene josh radi :icon_twisted:
 
Član
The following error was encountered:

The requested object is INFECTED with the following viruses: not-virus:BadJoke.HTML.Agent.b
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
The following error was encountered:

The requested object is INFECTED with the following viruses: not-virus:BadJoke.HTML.Agent.b

Nisam kriv ako vam Mozilla ili IE zabode! xD , pobudali ie ili mozila nemozes ga uganjat mishem:lol:
 
Član
kod mene mozilla.. i imao dosta linkova open.. i otovirm ja opet restore sesion, i pokusam da pozurim da kliknem na X da ne otvara nista al nema sansee:icon_biggrin:
 
Član
konju jedan...eto da ti kazem odmah...stavi nesto zabavno, a ne da ispizdi ljude, makar ctrl alt delete upalio....:icon_mad: imao sam na FF stvari koje nisam smio ukinut sa ovom naredbom :icon_mad: radio sam interni download od 55MB i sad mi je corrupted file...hvala :icon_mad:
 
Član
Uz duzno postovanje...
Ja bih te odmah BANovao !!!!!!:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
Uopste nije smijesno, stari fazon....:icon_mad:

Ovo stvarno nema smisla, zar u ovo treba da se ovaj forum pretvori...
:icon_mad:
 
Član
pa nisi onda trebo zatvarat dok ne downloaduje heheheh ;) pretpostavljam sta je, tako da necu ni otvarat :lol:

ipak nije to sto sam ja mislio heheh :D a mozda i jest, al cika kaspersky neda da se otvori... :D
 
Početnik
Deyo je napisao(la):
adams, jednim klikom te mogu diskonektovati sa interneta, šta misliš da li bi tebi bilo zabavno da si u to vrijeme nešto radio na kompu, kao tibor kad je otvorio link... trebao si napisati šta će se desiti... za sve ostalo http//dernek.ba/forum ...

forum

a ja dobio BAN :D:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top