Novogodisnji kvar

Novogodisnji kvar

Član
Evo opet neki kvar, opet pred neki praznik :icon_mad: Danas se parkiram vidim neko staklo iza haj reko da vidim rade li mi stopke kako treba, zmigavci,rikverc,maglenke sve super ali kad kocim nekad svjetle sijalice nekad nece :icon_evil: Od deset pritiskanja kocnice, 2 puta mi se nazad upale ostalo nece pa nece. Ne znam u cemu je problem, trenutno mi se ne ide na servis treba para za novu godinu, a da vozim tako rizikujem da me neko opali nazad. U pravo vrijeme se pokvarilo fuj :icon_evil::icon_evil::icon_evil:
 
Član
imas li petaka za kontakt sprej ? ako imas onda fino otvoris gepek, odvrnes saraf, skines far, povadis sijalice, pocupas kontakte, ocistis kontakte, naspricas kontakt sprejom poslozis kako si skinuo i vozi misko ;)
 
Član
niksa je napisao(la):
imas li petaka za kontakt sprej ? ako imas onda fino otvoris gepek, odvrnes saraf, skines far, povadis sijalice, pocupas kontakte, ocistis kontakte, naspricas kontakt sprejom poslozis kako si skinuo i vozi misko ;)

E vala sa petakom cu pocastiti auto :D Samo ne znam kako cu to uraditi na krovnom spojleru, ali cu skontati nesto ;) Hvala
 
Član
meni je bio neki dan prekidac na papucici,isto mi nisu radili stopovi,rade pozicije,ali kad kocim nula poena. Skinem prekidac,ocistim ga i sve 5. samo meni je odma izbacilo gresku na inst tabli,tako da sam znao da je to,a i ja bi morao pitat nekoga. Ali eto mozda je i kod tebe to,nije ti to tesko pogledati;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
meni je bio neki dan prekidac na papucici,isto mi nisu radili stopovi,rade pozicije,ali kad kocim nula poena. Skinem prekidac,ocistim ga i sve 5. samo meni je odma izbacilo gresku na inst tabli,tako da sam znao da je to,a i ja bi morao pitat nekoga. Ali eto mozda je i kod tebe to,nije ti to tesko pogledati;)

A jbg brate ti vozis svabu, a ja francuskog sminkercica :D Sutra lagano auto ispred garaze, pa ciscenje, i stop lampe i prekidac na kocnici. 99% je taj prekidac posto nema logike da nista ne radi, mora da je to :D
 
Član
pa da,dobro ti triza kaze,prekidac je vjerovatno, bat ti je to lagano da provjeris, samo poskidaj plastike i to je to,nasao si ga:icon_biggrin:
 
Ipak mislim da ti je stop salter ispod papucice posto ti ne rade ni donja ni stop u spjletu stop salter ti je oko 20km bar je bio neznam sada . ali prvo ga pokusaj ocistiti pa vidi hoce li rdaiti
 
Top