Novi klip od mene-next level skills drift :)

Novi klip od mene-next level skills drift :)

Evo i drugi klip od mene,napredujemo,mislim :icon_smile: Komentari,misljenja i savjeti dobrodosli ;)
Btw auto otjerano u Bosnu i sprema se kompletno lakiranje i sredjivanje jos nekih sitnica,bice slike
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YktlXT0wOvA[/video]
 
.nOKe je napisao(la):
svaka cast druze, ovo mi djeluje pravo dobro !!! ;);)
Hvala,kako sam doveo gume skoro do slick stanja sve mi je lakse islo.Nazalost mor'o sam ih zamijenit jer se nisam smio uputit za Bosnu sa njima.Sad sam stavio 275/30 R20.

VR6Boki je napisao(la):
Klip je dokaz da si kupio pravi auto :D

Neces ga valjda opet u zuto farbat?

Hvala Boki,mogu rec da Nissan stvarno ima vrhunsku sasiju i balans za ove stvari,plus izlizane gume olaksavaju zapocinjanje drifta,jer sa ovim gumama sto sam sad stavo pozadi nemogu uopste da ga zabacim bez zestokog zakucavanja u obrtaje,a to ne zelim.Ceka se LSD :cool: Sto se boje tice,meni se zuta svidja,ici ce opet u zutu ali svjetlija bez metalika,sa skupim dupont ceramic lakom,izgledat ce dobro
 
Član
bravo majstore, pravo si se ustelio, fino ovo izgleda, joj mogu misliti komentara kada su te vidjeli ovi iz auta na kraju klipa,,, jos vide nisu IT table:lol::lol::lol:
mamma mia:lol::lol::lol:
 
nermin suljagic je napisao(la):
Black prince of drift,hehe
svaka cast,ako je tvoja ruka ovo radila onda ti skidam kapu..lijepo ravnomjerno ;)
Nermine ako sumnjas da je moja ruka,moze mi bit samo drago,jer znaci da je kvalitetan drift :cool:
 
BlackPrince86 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Black prince of drift,hehe
svaka cast,ako je tvoja ruka ovo radila onda ti skidam kapu..lijepo ravnomjerno ;)
Nermine ako sumnjas da je moja ruka,moze mi bit samo drago,jer znaci da je kvalitetan drift :cool:

onda si skontao koliko mi djeluje kvalitetan ;)
pokusao sam par puta sa bmw-om od druga ali nije lako... pa stoga znam da je hebeno ovako konstantno u jednom uglu drzati auto...respect ;)
 
nermin suljagic je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Black prince of drift,hehe
svaka cast,ako je tvoja ruka ovo radila onda ti skidam kapu..lijepo ravnomjerno ;)
Nermine ako sumnjas da je moja ruka,moze mi bit samo drago,jer znaci da je kvalitetan drift :cool:

onda si skontao koliko mi djeluje kvalitetan ;)
pokusao sam par puta sa bmw-om od druga ali nije lako... pa stoga znam da je hebeno ovako konstantno u jednom uglu drzati auto...respect ;)
I ja sam stalno pokusavao sa SLK sto sam prije vozio,ali skoro da je neizvodljivo,potreban je jak motor prije svega,ako nemas LSD,tako sam barem primjetio otkako sam poceo driftat sa Nissanom.
 
Član
ovo izgleda, teško...

ali vjerujte mi, s ovim autom (a lično sam ga vozio) ovo je tako lahko, uz malo znanja i prakse... čak sam isto i radio u odzaku :p


btw, stim hoću reć, da je PREEE DOBAR... a i clip je za 10tku :D

a slobodno malo više gasa ;)
 
BlackPrince86 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
BlackPrince86 je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
Black prince of drift,hehe
svaka cast,ako je tvoja ruka ovo radila onda ti skidam kapu..lijepo ravnomjerno ;)
Nermine ako sumnjas da je moja ruka,moze mi bit samo drago,jer znaci da je kvalitetan drift :cool:

onda si skontao koliko mi djeluje kvalitetan ;)
pokusao sam par puta sa bmw-om od druga ali nije lako... pa stoga znam da je hebeno ovako konstantno u jednom uglu drzati auto...respect ;)
I ja sam stalno pokusavao sa SLK sto sam prije vozio,ali skoro da je neizvodljivo,potreban je jak motor prije svega,ako nemas LSD,tako sam barem primjetio otkako sam poceo driftat sa Nissanom.

..ili ako nemas snijega,kao ti u italiji...hehehe
 
Top