Novi Ford Ka - Nove slike

Novi Ford Ka - Nove slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Pricali smo jednom o ovom automobilu, mogu slobodno reci da se vecina slozila da uzasno izgleda, medjutim tada smo mogli gledati neke spijunske fotke nedovrsenog vozila, ovaj put imamo nesto kvalitetnije fotografije, gdje se jasnije vide linije auta, te unutrasnjost.





 
Legend
Moje misljenje:
Onaj ko je volio i imao prijasnji model Ka, i ovaj ce mu se svidjeti, onaj ko nije, nece se previse zagledati u njega.
 
Putovanja.ba
Administrator
Uglavnom bolji je nego stari, nadam se da ce biti manje problema i greski na ovom modelu :)
 
dobro rece daki, kome se svidjeo prvi, i ovaj ce
meni prvi nije bio nesto narocito drag, pa vidjecemo kako ce bit sa ovim
ovako sa slika ne izgleda lose:)
 
Član
Meni bljaki, malo visoko zguzeno...sto se Ford ne kani ovog sporeta, nisu imali uspijeha ni sa prosli nesto narocito, meni se cini da nece ni s ovim...al interijer mi je simpatican, veseo full :)
 
meni je prvi bio beze dizajnom,a ovaj novi pa sta ja znam,nije toliko ni lose,profil mu je ljepuskast,ne da bih ga kupio sebi,ali svojoj buducoj zeni sigurno bi:D
 

edo

Član
e moj tibore,po čemu to nisu imali uspjeha,pa misliš li ti da je lahko bosance ubjediti u išta drugo sem u vw???de malo pogledaj koliko se u evropi prodavao!!!

inače meni je antipatičan,ali ima svoje kupce...
 
Član
e moj djulba znam kako je tesko bosance ubijediti...jos danas bije glas onaj " Ipak je to Skoda "...dalje mi ne treba dokaza nikakvih, toga se nacujem svaki dan po 2-3 puta...
 
predivno izgleda. nadam se da ce biti SportKa verzija sa malo drugacijim izgledom i nabrijanijom mashinom. kako razumijem djeli platformu sa FIATom 500. kad bi abarthova mashinerija sjela tu... :)
svaka im cast, uradili su odlican posao.
 
Legend
freekvw1983 je napisao(la):
predivno izgleda. nadam se da ce biti SportKa verzija sa malo drugacijim izgledom i nabrijanijom mashinom. kako razumijem djeli platformu sa FIATom 500. kad bi abarthova mashinerija sjela tu... :)
svaka im cast, uradili su odlican posao.

Da djeli, idu sa iste trake, FIAT-ovi inzinjeri su ga radili, i imali su samo jedan uslov, d aprvo izadje 500, pa tek onda Ka, inace radi se u Poljskoj i jedan i drugi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top