Novi Clan

Novi Clan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zdravo svima koliko vas ima..
Zovem se Milan i rodjen sam 1968g.
Zivim u Crnoj Gori u Budvi.
Prije mjesec dana sam vise igrom slucaja (citaj od muke i duga naplate...) postao vlasnik Mitsubishi Colt-a 1996g. glxi model sa 1.6l i 16 ventila.
Buduci mi se Colt veoma dojmio svojim performansama odlucio sam da iz hobija probam da ga renoviram i po mogucnosti malo tjuningujem i dotjeram.
Naisao sam na vas forum i veoma mi se svidjelo kako je koncipiran a i pojedini komentari i savjeti su me odusevili kako svojom korisnoscu isto tako i duhovitoscu pa sam odlucio da se i ja prikljucim ..
Za sad toliko od mene...

Pozdrav

Milan
 
Član
m1lance je napisao(la):
Zdravo svima koliko vas ima..
Zovem se Milan i rodjen sam 1968g.
Zivim u Crnoj Gori u Budvi.
Prije mjesec dana sam vise igrom slucaja (citaj od muke i duga naplate...) postao vlasnik Mitsubishi Colt-a 1996g. glxi model sa 1.6l i 16 ventila.
Buduci mi se Colt veoma dojmio svojim performansama odlucio sam da iz hobija probam da ga renoviram i po mogucnosti malo tjuningujem i dotjeram.
Naisao sam na vas forum i veoma mi se svidjelo kako je koncipiran a i pojedini komentari i savjeti su me odusevili kako svojom korisnoscu isto tako i duhovitoscu pa sam odlucio da se i ja prikljucim ..
Za sad toliko od mene...

Pozdrav

Milan


Ajde nek netko cijeni moje postove;)

Dobro došao:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Hvala vam svima na dobrodoslici....
Muka me je braco pod stare dane nacerala da idem po internetu i da trazim lijeka za neke probleme sa kolima posto su mi se ovi moji kvazimajstori po Crnoj Gori toliko vise ispopentravali po nekoj a znate kojoj stvari da sam na kraju stekao maltene fobiju od svih tih strucnjaka.(Nisu samo tu "majstori" od kola krivi nego cio taj dijapazon poravljaca od vodoinstalatera do nekih sto mi po nekoj kuci zapocetoj u Podgorici krv,zivce i pare popise na sitnu slamku ...).Cast svakako postenoj klasi majstorskoj iako je ista procentualno oprilicno barem odje utanjila.
Evo citam ove vase postove svu dragu noc i pitam se dje sam dosad bio da se updatujem sa znanjem i da se sa zemljacima barem slatko istim mukama i radostima nasmijem.
Inace sam kao mlad i tanak momak studirao (vise bice ludirao) u Sarajevu pa sam se rado Bosanskog duha podsjetio.
Tada sam vozio neku Ladu 1300 "Specijal" sa kao duplim stopovima .
Ona mi je bila i ostala omiljeno auto ne samo sto mi je bila prva limuzina nego sto me za nju vezu neke od najljepsih uspomena. Sta mi se sve dogadjalo sa njom (a bogami i u njoj :icon_biggrin:....) i kuda me je sve mladog ludog vozila i dovozila stalo bi u roman te vas necu daviti sa tim.
Uglavnom sto mi nedje rece jedan stric "vise ti je guzica bila pod ladu no u ladu"(u to doba sam sam je stalno nesto krpio i popravljao al uglavnom sa malo zice,klijesta,carapa zenskih i krompirom u gepeku za nedaj boze nije me nikad nigdje ostavila...)
Promijenilo se u medjuvremenu dosta kola a i kola su se promijenila(ne mos vise sto rece jedan lik ocistit svjecice i platine,poprskaj wd-om pa gurni par metara i vozi no kompjuteri preuzeli komandu .....)
Dopizdlo mi da skratim uglavnom da buljim pod haubu ko da je svemirski brod dok me braca deru neznavenog uz osmijeh.
Kao prvo sam se zauzeo da uhvatim korak sa vremenom i da pohvatam terminologiju a zatim sam skinuo i kompletni worksop manual za mog Colta sa neta i sad su mi mnoge stvari u vezi mnogo toga mnogo jasnije.(al mnogo toga mi je i dalje u magli...) zato sam jelte i dosao do ovoga da evo davim nocas ljude sa ovim mojim autoslovom predugim i vjerovatno vama dosadnim al eto ne zamjerite...
Zasad cu eto stvarno prekinuti ovo pisanije ...
Sa zeljom da ubuduce aktivno ucestvujem u vasem radu ....

pozzz MILAN
 
bhtuninganimacija.gif
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top