Novi citroen...DS3

Novi citroen...DS3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
[attachment=25932]
[attachment=25935]
[attachment=25937]
[attachment=25939]
[attachment=25941]

Mislim da bi u 2010-oj trebalo da pocne prodaja....Jedva cekam :icon_biggrin:
 
Član
Sta cekas, to je konkurent Miniju i slicnim, osnovni model nekih 15000-ak Eura ak se ne varam.

Znaci nece bit bas za svakoga :icon_biggrin: Al se cini kao fino uradjen autic...
 
Član
Pa jeste ali ce mu pasti cena za neku godinu...kao i svakom citroenu :icon_biggrin:. Auto je perverzija...mini i fiat 500 mu nisu ni prici....najveci konkurent po meni je alfa mito koja je poprilicno skuplja....
 
Član
Alfa MiTo realno i nije sad neki auto, tehnicki je napredna, ovo ono, al u sustini, nista posebno.

Mini je meni mnogo bolji, a i Fiat 500 ima tu neku vecu "karizmu"...
 
Član
Kao i svaka alfa...:lol: Mini je stvarno extra uradjen tu nema price, ali je vec nekako poceo da bude zastareo...ipak je ovaj model daleko atraktivniji, ali mini i fiat 500 su kao nacin zivota, deo njihove cene, koja nije nimalo mala, pripada tome sta oni predstavljaju...Mislim da je i ovaj auto kandidat da tako nesto postane u buducnosti.:icon_biggrin:
 
Član
Vidjet cemo na sta ce to izac :icon_biggrin:

Imat ce jako fine motore u ponudi, i sa 150 KS od samog pocetka...
 
Član
Mah bit ce kanta kojoj ne mozes ESP ugasiti, kao i na svim novim autima PSA grupacije. Ugasis, al cim predjes 50-55 km/h automatski se aktivira. Beze... Clio Sport i Mini kingovi malih jurilica :D
 
Član
To za clia i minia stoji....:cool: , a valjda ga nece usrati...mora imati neku top verziju tipa vts....koja ce biti za pravo uzivanje. Nisam znao za to da u novim PSA autima ne mozes skroz isklj. kontrolu....bzv
 
Član
Ma i tu top verziju ce garant blokirati tim sistemom, kao sto je i Fiat sa 500 Abarthom uradio :icon_biggrin: I C2 VTS imas verzije na kojim ESP ne mozes iskljuciti. A sve novije aute PSA koje sam vozio sa ESP-om, bilo je da se sam aktivira kad skoci brzina.
 
Član
To je pretjerivanje, Alfa ko i svaki auto, nije samo za papke koji nisu culi za odrzavanje.

Malo su osjetljivije i to je to :D

Imao sam ja Alfu 2 godine, ne mogu se ni najmanje pozaliti na taj auto :cool:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
To je pretjerivanje, Alfa ko i svaki auto, nije samo za papke koji nisu culi za odrzavanje.

Malo su osjetljivije i to je to :D

Imao sam ja Alfu 2 godine, ne mogu se ni najmanje pozaliti na taj auto :cool:

Problem je naci dobru alfu, obicno im je dusa vadjena tokom godina....:D, a posle ne pomaze odrzavanje...Kad kupis novu to je druga prica...

Inace je meni zelja da kupim 147-icu, ali naci dobru za realne pare je nemoguce...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top