Novi Audi A6

Novi Audi A6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
kad izadje mozda ce imati ovo implementirano .... do tada shhhhhhh


BMW iz zvanicnog cjenika doplata za ovu opciju je 1500KM

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/a3SUnHs9nfc&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/a3SUnHs9nfc&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
znas otkad ovo vw ima? polo, golf, audi a3, touran ovo imaju vec 3-4 godine... kasnite malo.. imam ja ovo na tiguanu premocna stvar
 
Početnik
a gdje je sad u ovoj prici Audi:icon_question:

ja samo BMW-a vidim...:icon_rolleyes:
 
Član
Kako ti Astra napisa, ovo vec imaju mnoga vozila VAG koncerna.

Probao ovaj sistem na Passatu CC, nije losa stvar, samo je glupo jer ti upravljas kocnicom, a auto volanom.

Hoce se i na jako mala mjesta uparkirati, jedini je problem sto nekad ne skuzi nizi trotoar, pa se krene penjat na njega :D
 
Početnik
mislim da niste skuzili stvar, auto sve radi sam i automatski i ti problemi nizih trotoara su rjeseni sa ovim..
 
Sad kad se pocnu javljati obozavatelji Audija:lol:
Cini mi se da je Lexus ovo prvi uveo, ali isto tako mi se cini da je BMW prvi poceo raditi na tome, sjecam se davno prije 5-6 godina da su isprobavali na tadasnjoj novoj petici E60, u svakom slucaju dobra stvar ko ima problema sa orijentacjiom u prostoru.
 
Pogledaj malo bolje muha klip vidjet ces da ne radi sam nego da covjek pritisce kosnicu i gas, snimaju mu noge kad pocne jako da pisti on stisne kocnicu. Uglavnom davno je ovo postojalo. :icon_smile:
 
Član
Muha, izašlo je novo "životinjsko" carstvo, sve sami bemweji unutra, sakupljaj sličice, pošalješ i dobiješ informacije o zadnjoj generaciji parking asist sustava kao u R8 V10 i Q7 V12TDI.

P.S. Nemoj igrati pola cijela, možda sve izgubiš.
 
Član
nista posebno..odavno poznato al nepotrebno..sto polagati ako se ne znas parkirati..jos ovo nesto dugo traje parkiranje...
 
Član
merc ima takodje taj sistem u svojim modelima kao i dosta drugih proizvodjaca, to nije neka inovacija
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top