Novac za vozače koji poštuju propise

Novac za vozače koji poštuju propise

Član
U kineskom gradu Shijiazhuang, u provinciji Hebei, skoro se nitko ne drži prometnih propisa.

60297751.jpg


Crveno na semaforu za vozače ne predstavlja znak zaustavljanja, već nastavljaju svojim putem. Ne pomažu čak ni kazne nesmotrenim vozačima. Zbog toga je policija osmislila drugačiji način na koji će pokušati prisiliti vozače na poštivanje pravila.

Svi oni koji će se zaustaviti kad će na semaforu biti crveno dobit će novčanu nagradu, piše metro.co.uk. Vlasti su u svom budžetu već osigurale oko 20 tisuća funti. 'Puno je lakše na ovaj način osiguravati promet', rekao je glasnogovornik tamošnje policije.

:lol::lol:
 
Član
Nek izgrade stazu i daju mi karticu za neogranicen pristup, i postovat cu propise :icon_biggrin:
 
pa de ba gledam neki dan njemacku reportazu voditeljica otisla u u tajland cini mi se da vidi jel tesko dobit vozacku i s tom vozackom vozat se po tamo tom glavnom gradu. i hajd sa prosla ona ko osale i dodje u grad na semafor 300 sekundi tj. 5 minuta im je crveno svjetlo i samo 10 sekundi zeleno (razlog tome da se smanji oblag ispusnih plinova iz auta) i pitaju se sto ljudi ne postuju crveno pa crko bi za 5min ovdje se vise ucrvam na ovo malo naseg a kamoli tamo
 
Član
Vlasti su u svom budžetu već osigurale oko 20 tisuća funti

dzaba su oni osigurali te pare....kad opet nece niko stati:D
 
Član
Cito sam i ja ovo neki dan :icon_smile: ;)
@ArminM u nas ce to biti tek za jedno 80 do 100 godina :lol::lol:
 
Član
a kako ce mu dat .... nagradu njegovu :lol::lol::lol: ...trcace poliacajac...da mu da koju funtu .... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Opet zastoj na ulicama prave.
Baš me zanima kako izgleda kada u jednom trenutku 20-30 vozača stane na crveno, dok im podjele lovu eto ti gužve opet :icon_smile:
 
Top