Nova OPEL-ova AFL full LED svjetla

Nova OPEL-ova AFL full LED svjetla

Član
Jest mocno :D:cool: audi je prvi uveo full led osvjetljenje a ovbo sad je jos napredni neki oblik iz opela :icon_smile:;)
Odose i xenoni u zaborav :D
 
Član
Ma je*es ovo ... Nek' mi neko objasni kako na ovo montirat angel eyes napravljene od stapa za roletne?
 
Član
Hahahahahahahaha a joooj, taman sam hteo da pohvalim proizvod drage mi firme OPEL, ali mtopic je ukazao na to da ovaj proizvod kako god savrseno izgledao ipak ima jednu manu XD
 
Član
a ja ludnice:lol:
predobro,mogu mislit pve voznje s ovim,samo gledas kad ce se sta upalit,kad ugasit:lol:
 
Član
podrzavam svaki oblik napretka u ovom segmentu, i nadam se da u sljedecih 4-5 god se vise uopce nece mocit narucit xenon, vec samo led
 
Član
Astra je napisao(la):
podrzavam svaki oblik napretka u ovom segmentu, i nadam se da u sljedecih 4-5 god se vise uopce nece mocit narucit xenon, vec samo led

Slazem se sa tobom, al i za ovo vjerujem kao i za sve drugo ce staviti radni vijek nekih 30.000-50.000 radni sati, i ende, iako mogu trajati puno duze.
 
Član
Super su ovo odradili svaka im cast ;), manja potrosnja stuje, goriva, manja temperatura, plus logicno bi bilo da bude jeftinije od xenon-a koji je realno skup prilikom kupovine novog vozila.
 
Član
moracu te razocarat :D u hrvatskoj 30.000 kuna je nadoplata za ova svjetla... ili ti ga 8.000 maraka :D za audi a6 novi
 
Top