nova masina :) bmw e30 320i

nova masina :) bmw e30 320i

Član
evo nova pila radi se o bmwu e30 320i auto je u solidnom stanju malo zapusteno bilo ima nekih sitnica za raditi kao npr cilindri od kvacila su losi pa malo teze salta to treba rijesiti sto se tice opreme ima bord klimu el stakla retrovizore el serva nema sporske opruge crvene cilj mi je nabaciti falcerice neke dobre ako ko ima za prednji branik nastavak onaj iposd ( lip nek se javi :) treba mi to i maglenke ;) evo nekih slika par da vidite samo o cemu se radi
 
Član
dobar kocak...sto se tice lipa, od golfa trice GTI ti odgovara, i stoji extra! to da ti bude alternativa, ako ne nadjes original, jer su kocke pretezno pomotane pa polomljene plastike naprijed
malo sredi motorni prostor, usisnu i poklopac motora ospricaj :cool:
steta sto nije 325, al eto... jel 92 il 95kW? ne vidim godiste pa zato
 
Član
a hvala svima hvala na savjetima sto se tice godine 88 je 93 kw pise u saobracajnoj a to za spojler sam bas procito na forumu :) moracu to iskombinovat a naso sam jednu 2.5 crko joj mjenjac pa cu je uzet za djeove pa cu mozda prebaciti motor :) a to sam i ja konto poklopac i granu u crno ospricat ;)
 
Član
no no crno, u sivo je opali, ljepse izgleda ;) samo pazi kakvom ces bojom, jer se grije puno ;)
drug je stavljao od golfa, nije mogao naci originalan...nisam znao da sa 93kW uopste postoji, al obzirom da je 88 godina, vjerovatno je motronic;)
stavljaj 2,5 litra, vidjeces osmijeha na licu:cool:
 
Član
edoze je napisao(la):
no no crno, u sivo je opali, ljepse izgleda ;) samo pazi kakvom ces bojom, jer se grije puno ;)
drug je stavljao od golfa, nije mogao naci originalan...nisam znao da sa 93kW uopste postoji, al obzirom da je 88 godina, vjerovatno je motronic;)
stavljaj 2,5 litra, vidjeces osmijeha na licu:cool:
nemam pjma ako mi vjerujes pise 93 u saobracajnoj :) a nacu neku boju bar toga imam punu radionu za to :cool: a znam to da ide ko lud onda ovaj ne trosi nista bas sam zadovoljan sa potrosnjom ide fino za svoju snagu tamo od 3500 fino vuce a do je lijen pravo :D
 
Top