Nova Fabia

Nova Fabia

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
01082007090th4.jpg
 
Član
Vidio sam je kad su bili dovlacili na onom kamionu,dobro auto pravo se promjenilo:icon_smile:
 
Član
Ouu, dobra pravo... boja perverzija, doduse ovo je nesto bolji paket opreme... ove ˝obicne˝ nece izgledati bi priblizno ovoj...
 
Član
Mozda i jeste, ali meni nesto extra izgleda... ali ova ima i fine felgice, i djeluje mi jako dobro... ako ko naleti na cijenovnik za novu fabiju nek postavi ovdje link ako nije problem...
 
Član
ljudi o ukusima netreba raspravljati ali eto meni je ova "bezveze" sto se tice izgleda u odnosu na staru....nekako mi stara fabia djeluje ljepse.....jbg..gledao sam i neke slikice u katalogu tunera koji su pokusali da joj izmjene look...ma shit zivi...
 
Član
Cekaj da je vidis uzivo, nova bolje izgleda. Mada se stara bolje vozi, recimo mjenjac starog modela je za klasu bolji. Ne znam sto su ga uopste mjenjali...

Prodaja zvanicna u BiH starta u septembru, mozda se i krajem avgusta moze ocekivati prezentacija.
 
Legend
Nije mozda nego 100% to je standardna boja koja nije u doplati. A meni je bezveze ta fabia.

Imas ovde 360 pogled.

http://www.skoda-auto.com/bih/model/newfabia/look/360/
 
Legend
FABIA ELEGANCE 1.9 TDI PD / Diesel / 1.9l / 77 kW/105 PS / Manualni mjenjač

Kn 132.619,40 - Posto ovi nasi kokuzi nemaju ovo na stranici.

PA eto odokativno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top