nokia n95 8gb

nokia n95 8gb

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobijam navedeni telefon u kombinaciju za dvd moj... telefon ful oprema ima sve kablove itd itd i ko nov izgleda e sad me interesuje koliko vrijedi taj tel trenutno na trzistu da se proda i jel ima neko zainteresovan da radimo odma iz ruke u ruku... pozz
 
Član
Ne vrijedi nesto puno, neka odokativna cijena oko 600KM, ali najbolje ti je da pogledas oglase, jer ja i nisam bas u toku u zadnje vrijeme....
 

JD.

Član
600-650 koliko ja znam ali nov to jest ovo sto ljudi prodaje

nov u radnji je skoro duplo skuplji


e sad taj ako je polovan preko 500 ne racunaj :)
 
Član
ako dobijes 500 budi sretan....jedino ako neka budala neleti pa dobijes vise..moj jaran neki dan isti prodao za 450
 
Član
Moj predlog, nadji prosjecnu vrijednost svih ovdje nabrojanih i toliko trazi....:cool:
 
Član
odes kod Mireta onde na skveru do iskre mala radnjica pise rtv servis i cojk ce ti reci za kolko ga mozes prodat i kolko ce ti on dati za njega...
 
Legend
nodiash je napisao(la):
odes kod Mireta onde na skveru do iskre mala radnjica pise rtv servis i cojk ce ti reci za kolko ga mozes prodat i kolko ce ti on dati za njega...

da se nisi malo zeznuo:)
 
Član
450 polovan, 890 NOV...
info iz prve ruke....

Nisu kopije. imaju i kineske kopije koje su duplo jeftinije...
 
Član
ja ga sebi uzeo prije nekih mjesec-dva i u radnji platio 750KM.. neki dan posudim maloj na par dana lopovi majku li im njihovu ukradu.. i sad gdje god vidim neku temu o tom mobitelu proklinjem sto ga i uze..;):icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top