Nokia E51- Iskustva

Nokia E51- Iskustva

nisam imao al ima je moj drug i dobar je telefon, sve radi ok, jedino je problem ako ti ispadne i puknu zabice sto drze zadnji dio telefona tj onaj metalni nema garancije na to ostaces bez njega jer ne moze da se zamijeni, a te zabice lako pucaju jedino zato sto su na samom telefonu, na to pripazi ostalo sve ok radi
 
Član
Hvala vam.... Zanimao me i E75, ali jednostavno mrzim slide telefone pa ce vjerovatno ovaj biti...
 
BHT Ovisnik
e75 je odlican izbor,sada imam 6210 navigator,al rekao sam e75 sljedeci,odlican mobitel,kvalitet vrh,dobar software,navigacija piči ko luda:cool:
 
Član
E51 vec 2 godine
radi bez problema
i jako malo ima tragova tolikog koriscenja

preko 200h razgovora i nikakvih problema nema


mozda bih ga zamjenio za E72
a ovi drugi ne dolaze u obzir


E51 je telefon u pravom smislu a ne kao ove multimedijalne igracke
 
Legend
imao sam i ja e51 i ne bas neko extra iskustvo, doduse bila je polovna i ja sam naletio na neku pehiranu.. kvarila se stalno.. inace E serije su po meni jako felericni telefoni, tako da bih ti preporucio da bjezis od toga.. drug je kupio e71 i zamisli imala je spoj ispod displaya, kratak spoj znaci napuni je do kraja, za 5 min prazna baterija, telefon se grijao pravo..

kod ovog mog 2x mikrofon (koji je btw integrisan na plocu, tako da ce ti to rijetko ko radit), i jednom software, koji je isto dosta slozen.. ne znam sta da ti kazem, N je ipak :cool:
 
Top